Prijava na forum

Obvestila uporabnikom foruma

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Prijava na forum

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Ker me je kar nekaj ljudi vprašalo kako naj se prijavi na forum, naj povem eno pomembno stvar, ki jo ponavadi izpustijo!
Po tem, ko v prve štiri kvadratke vneseš uporabniško ime, mail, geslo in potrdiš geslo je potrebno v kvadratek, kjer je označeno kot :* vnesti črke ali besede, ki se nahajajo v večjem kvadratku nad le tem!
Le tako se lahko prijavite na forum kot registriran uporabnik in vnašate nove teme in odgovore !
Če ste član kluba, javite Speedyu vaše ime in št. klubske izkaznice, da dobite dostop do članskih tem, ki so zaprte za javnost.
Pisanje z VELIKIMI črkami pomeni da kričite!
Če ste član kluba se prijavite v člansko skupino, da dobite dostop do skritih tem. Če ne znate javite Speedyu.
Vsak nov član mora oddati vsaj eno sporočio v roku 15 dni od prve prijave , drugače se briše s foruma.
LP
Klemen Klemen
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

nimam problemov :D s prijavo ampak s slikami saj jih teh shranjenih pod trophy primorska ne morem odpret. zanima me al je finta v slikah al v moji kišti in njenem premajhnem :oops: prenosu :?:
CHAPTER Štajerska!!!
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

zdaj zadeva deluje :lol:
kolk zgleda je mela samo "kišta slabi" dan. :oops:
CHAPTER Štajerska!!!
Oddaj odgovor