okvara motorja

Obvestila uporabnikom foruma

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Mojca
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Torek 26.8.2008 13:30:28

okvara motorja

Odgovor Napisal/-a Mojca »

Pozdravljeni,

nova na forumu :) pred kratkim mi je odpovedal motor, in sicer ko sem se peljala po avtocesti, je začelo močno ropotati, potem pa reveža nisem mogla več spraviti v pogon. Ko sem odprla pokrov motorja, se je malo kadilo izpod lonca, vendar nič hujšega.

Trenutno mi je moj mehanik svetoval, da si pač omislim drug avto, ker da je mašina stara in za stran, da je šel nek ležaj itd. in da je najbolj pametno, da pustim vse skupaj.

Ker se seveda jaz težko strinjam s čim takim, nameravam vseeno hrošča pripeljati domov in poskusiti dobiti še kakšno mnenje. Gre za mašino letnik '66, 1300 in je bilo do pred kratkim vse ok.

In končno vprašanje: kolikšna je verjetnost, da hrošču odpove motor v taki meri, da ni mogoče prav nič več narediti? mogoče neumno vprašanje, vendar potrpljenje z začetnico prosim :D
Bi se lahko na koga obrnila po pomoč za drugo mnenje? Težko namreč sprejmem dejstvo, da je ves motor za v smeti.

že vnaprej hvala!

Mojca
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

1. Pokliči Cirila na 040-306-885
2. Zakaj bi si omislila drug avto, če je ta najboljši? Samo mašina je za poštimat!
3. Ne prodajaj!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Klemen Klemen napisal/-a:1. Pokliči Cirila na 040-306-885
2. Zakaj bi si omislila drug avto, če je ta najboljši? Samo mašina je za poštimat!
3. Ne prodajaj!
4. Nikoli več ne obišči tistega mehanika.
5. Če Ciril nima časa pokliči Bodlaja 041785722
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Anton aus napisal/-a: 4. Nikoli več ne obišči tistega mehanika.
:!: :!: :!: :!: :!:
Podpis!
Oddaj odgovor