Ni hrošč, je pa problem

To pa ne paše nikamor

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Mahne
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 101
Pridružen: Torek 27.3.2007 17:14:05
Kraj: Brkini/Lj.

Ni hrošč, je pa problem

Odgovor Napisal/-a Mahne »

Mogoče mi pa lahko kdo pomaga :? ...
Na Meganu Scenicu l.2002 pušča glava volana - to so mi povedali na servisu (Real), dali so tudi eno pasto noter, da se bo mogoče zamašilo, ampak se ni ( to pomeni, da gre na dan kakšnega pol deci olja ven). Povedali so tudi, da pride nova glava in delo okrog 900 €.
Ker bi raje ta dnar porabil za hrošča, me zanima če mogoče kdo ve, če se da to kje drugje bolj poceni zrihtat? Ali bi bilo smiselno poiskat ta del na odpadu in potem probat zamenjat pa bo kar bo?

Hvala in LP
Uporabniški avatar
MatejC
Ornk hroščar
Prispevkov: 207
Pridružen: Sreda 9.2.2005 21:53:46
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a MatejC »

Pejt vprašat v Avtomehaniko Babnik na Tomačevski cesti.... Mojster ti zna velik stvari "pokrpat" pa začuda dobr držijo....
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati!!!
bugy69
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 65
Pridružen: Ponedeljek 22.1.2007 16:11:09

volan

Odgovor Napisal/-a bugy69 »

Sealtrade razvanje pri mariboru. stane pa 350€.pa se garancijo dobis.
Uporabniški avatar
Mahne
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 101
Pridružen: Torek 27.3.2007 17:14:05
Kraj: Brkini/Lj.

Odgovor Napisal/-a Mahne »

Živjo, hvala za predloge.
V LJ sem našel firmo Servocom, za obnovo računajo okrog 200€, je pa treba del vzet dol in ga tja prinest, tako da če mi bo uspelo glavo odšravfat, jo bom nesel tja.
Se pravi ta vikend [smilie=mehanik.gif] , žal kripo od Renoja in ne hrošča.

LP
Uporabniški avatar
Mahne
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 101
Pridružen: Torek 27.3.2007 17:14:05
Kraj: Brkini/Lj.

Odgovor Napisal/-a Mahne »

Da zaključim to temo s tem, kako se je izteklo: na Servocom so mi zrihtali obnovljeno letev iz Nemčije, ker je bila moja preveč uničena (zaradi vode je šlo vse k vragu). Medtem je šla še turbina, po nasvetu mehanika sem raje nabavil novo kot pa da bi staro obnavljal, našel sem jo pa na eBayu za slabih 500 € (naročil iz UK), pri nas je pa od 700 € pa tja do dobrih 1000 € (na servisu).
Oddaj odgovor