Delovna "brigada"

To pa ne paše nikamor

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Delovna "brigada"

Odgovor Napisal/-a mavs »

..ker smo ravno sredi praznikov, in ker vem da vas že veliko nestrpno čaka da boste lahko kam "pobegnili", imam idealno priložnost za vas... :)

Razmišljal sem, da poskušam organizirat delovno soboto, oz bolje rečeno da prosim koga izmed vas, da se mi pridruži na delovni akciji na svojem kombiju..

Ker imam že smirklanja in vsega ostalega vrh glave, bi mi taka motivacijska gesta zelo prav prišla (pa ne da nimam prijateljev, ampak le ti najbolj en razumejo mojega velikega navdušenja nad mojim projektom ;) ).. Poleg vsega sam najbolj nisem iz stroke in zato je tudi napredek bolj počasen..

V mislih imam odstranitev sprednje preme, varjenje nastavka za spuščanje (če se komu valja po garaži, kupim), spuščanje zadnje torzije, nastavitev zavor, zagon motorja, testna vožnja ipd..

Torej, vem da so moji cilji zelo utopični, vendar če se najde kak zanesenjak bi mu bil nadvse hvaležen (brez dileme, hrana, pijača, + bencin za prevoz in še kaj so seveda na meni..)

Hvala že v naprej..
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Katero soboto imaš v mislih?
Fajn bi bilo, da bi že imel nastavke, ko pridemo gor.
Varilni aparat imaš?

Count me in, če bom imel čas...
Verjamem, da se bo najdu še kdo.
Uporabniški avatar
fušar
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 153
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 17:58:55

Re: Delovna "brigada"

Odgovor Napisal/-a fušar »

mavs napisal/-a:..ker smo ravno sredi praznikov, in ker vem da vas že veliko nestrpno čaka da boste lahko kam "pobegnili", imam idealno priložnost za vas... :)

Razmišljal sem, da poskušam organizirat delovno soboto, oz bolje rečeno da prosim koga izmed vas, da se mi pridruži na delovni akciji na svojem kombiju..

Ker imam že smirklanja in vsega ostalega vrh glave, bi mi taka motivacijska gesta zelo prav prišla (pa ne da nimam prijateljev, ampak le ti najbolj en razumejo mojega velikega navdušenja nad mojim projektom ;) ).. Poleg vsega sam najbolj nisem iz stroke in zato je tudi napredek bolj počasen..

V mislih imam odstranitev sprednje preme, varjenje nastavka za spuščanje (če se komu valja po garaži, kupim), spuščanje zadnje torzije, nastavitev zavor, zagon motorja, testna vožnja ipd..

Torej, vem da so moji cilji zelo utopični, vendar če se najde kak zanesenjak bi mu bil nadvse hvaležen (brez dileme, hrana, pijača, + bencin za prevoz in še kaj so seveda na meni..)

Hvala že v naprej..

Ta tvoja zamisel je pohvalno dobra ,če sam delaš te dejansko res gdaj prime da bi odstopil od projekta ,sploh če sam ne obvladaš vseh zadev.
tako bi se tudi bolj družili pa tudi projekti bi se hitreje premikali.
:lol:
LP J&I
.......................
1961 vw T1 v obnovi
1967 VW Hrošč
1975 VW T2b Marjetica
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

Ooo.. pa sem vedel da ideja ni tako slaba.. hvala za odziv..

Klemen, varilni aparat in vse ostalo imam (je foter tega foha, in tudi lahko on priskoči na pomoč pri varjenju..).. Nastavke še kupujem, upam da mi uspe dobit ta teden.. kar se tiče orodja, imam bolj ali manj vse, seveda pa nimam dvigala ipd..

Mimogrede, jutri nameravam malo okrog po Sloveniji, in če imaš čas Klemen, se oglasim da malo pogledamo Kokl-a..

Fušar: tako nekako oz s tem namenom je tudi nastala ta ideja ;)

Hvala za enkrat..

lp
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

No pokliči me dopoldan.
lp
Oddaj odgovor