Policijski zapisniki!

Hec pa mora bit

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Policijski zapisniki!

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Najlepši policijski biseri - nekaj povsem resničnih izpisov iz policijskih zapisnikov.

1. "17. oktobra zvečer je omara padla na gospo J.P. Gospa ni klicala medicinske pomoči, ker ni mogla prilesti izpod omare.

2. "Oškodovanec se je pritoževal zaradi noža, zabodenega v nos."

3. "Obsojeni M.K. je bil človek, nevaren okolju - kar je zaslužil, je vedno zapil."

4. "Priča je zadnjič videla žrtev med padanjem iz petega nadstropja."

5. "Obtoženi je uporabljal necenzurirane besede, vendar jih ni ciljal v oškodovanko, ampak mimo."

6. "Obtoženi se je v temi zaletel v nek predmet, ki se je slačil."

7. "Vinjena K.S in T.N. sta kršila red na plesišču, zato sta zgoreli dve klopi."

8. "Ali so bili v spolnih organih posiljene ženske najdeni tuji spermiji? Ali je znano, s kakšnim konkretnim spolnim organom je bila posiljena? Ali so na spolovilu prisotni znaki samoobrambe?"

9. "Pajser, s katerim so bili vlomili v stanovanije, je spominjal na črko, katere v abecedi ni."

10. "Na postelji je ležal oškodovanec. Narodnost - litvanska, vonj - vinjenega človeka, a razbit nos je bil podoben starogrškemu. Postava aziatska - široka ramena in ozki kolki."

11. "Glede raztrganih spodnjih hlačk oškodovanke L.N. moram izjaviti to: "Med arertacijo mi je trgala činske priponke in si jih je tlačila v hlačke. Od tam sem svoj čin izvlekel, njenih spodnjih hlačk pa se nisem dotikal."

12. "Ko sem na cesti zagledal dva moška, ki sta se tepla, sem jih poskušal pomiriti, ampak je bilo že prepozno, ker je eden od njih že ležal na tleh in se ni premikal."

13. "Oškodovanec je vrgel vame sekiro. Ta je zadela moje čelo in odskočila od njega, potem pa se je zarila v nogo oškodovanca."

14. "Zadržani V.L. je od prodajalke zahteval vodko in ostale seksualne usluge. "

15. "Potem ko se je vrnil iz službenega potovanja, je državljan D.K. našel v svoji kopalnici nagega soseda in se je odločil končati njegovo življenje z neresničnim samomorom. "

16. "Zadržani prodajalec S.B. je udaril upokojenca R.J. z kosom mesa, v katerem so obtičali umetni zobje upokojenca."
Oddaj odgovor