Te�ave

Hec pa mora bit

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Težave

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

A imate vi tudi takšne probleme,

Članek neke gospodične.

Redno prebiram Vašo rubriko. Tudi jaz bi nekaj vprašala, čeprav vem, da bi bil za moj problem primernejši kak drug forum. Poročena sem osem let imam 28 let mož 42. Imava dva krasna otroka, odlične službe, dober standard. Problem pa je v tem, ker je mož preveč potenten. Na začetku mi je to zelo godilo, ko pa so prišli otroci, služba, hišna dela pa je postalo prehudo. Kako zgleda najin dan. Zjutraj se zbudi okrog 5 ure in mi skuha kavico, pripravi zajtr zame in otroke, pride v posteljo in prične z nežnostmi. Ker sem sicer zelo strastna me to močno vzburi in se mu ne morem upret. Tako opraviva zjutraj dva kar glasna podviga. Potem mepride iskat v službo za kosilo in namesto kosila imava sex v avtu v bližnjem gozdičku. Ko popoldne pridemo domov je prvo delo en sex v spalnici, ko se preoblačiva. Seveda ta hrup opazijo tudi otroci, predvsem pa moja mama pri kateri živiva v veliki hiši (je vdova že 15 let) No zvečer se vse skupaj ponovi, greva zgodaj spat, kolkokrat sploh ne štejem, saj sem na koncu čisto preč.
Večkrat sem mu prdlagala, da si dobi kako nadomestilo, a pravi, da ima v hiši dovolj. Čeprav sem skoraj prepričana, da obdeluje tudi mojo mamo s katero se sicer odlično razumeta me to ne moti, saj hvala bogu takrat zvečer malo manj rabi. Včasih prav nalašč vzamem otroke in gremo ven tako, da ve da nas ne bo do te in te ure. takrat je mama vsa po luftu, moj pa je pol v posli malo bolj miren, a še vedno ne grem lišo skozi. To trja že vsaleta zakona, tudi menstruacija ga ne moti. Mislim, da sem bila prosta samo slab mesec po porodu, drugače pa praznikov zame ni. Saj ne, da ne seksam rada, ne me tako razumeti. Zelo uživam in sem tudizelo strastna. Vendar preprosto fizično težko zmorem vse to, pa še upreti se ne morem, ker me zna tako zrajcati, da kar ponorim. Zelo si želim, da bi si mož dobil še kje ali pa da bi bil pri moji 46 letni greha vredni mami še malo bolj aktiven.
Prosim svetujete, kaj mi je storiti. Moti me tudi to, ker naju pogosto zalotijo otroci in moja mama, saj je najin sex zelohrupen, preprosto padem v trans in menda precej tulim.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor