Mehaniki

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Bubko41
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Torek 11.4.2006 11:22:08
Kraj: Sezana

Mehaniki

Odgovor Napisal/-a Bubko41 »

Čao hroščarji.
A kdo pozna kakšnega mehanika iz Primorskega konca ki bi lahko občasno popravil kakšno stvar na mojem hrošču (VW 1200J).Trenutno vozim v Lj. ampak mi je to predaleč.Sicer imajo vse kose in glede tega ni problem ampak časovno in stroškovno iščem nekaj bližje.Sem iz Sežane.
HVALA ZA POMOČ IN EN FANTASTIČEN HRO©ČARSKI POZDRAV.
Če je kdo tako dober me lahko tudi pokliče na 031-747-810 Tomaž.
Dobrodošli.
Čao.
Lep dan vsem!!!
vw1200j
Tafrišn
Prispevkov: 6
Pridružen: Torek 13.6.2006 20:46:27

Odgovor Napisal/-a vw1200j »

Ojla!

Jaz sem z Gorice pa ga vozim k Bodlaju v Bistričico pri Kamniku. Je zelo uredi mehanik in se da z njim vse zmenit. Za dobro opravljeno delo lahko hrošča tudi malo dlje zapeljem. Če hočeš ti dam njegovo cifo. Na primorskem koncu pa ne bi vedel za resnega mehanika.
Bubko41
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Torek 11.4.2006 11:22:08
Kraj: Sezana

Hi

Odgovor Napisal/-a Bubko41 »

Hvala vw1200j.Evo pa poznam še enga hroščarja s Primorske.Fanj jaz sem drgač iz Sežane in po navadi vozim popravljat k Mesojedcu v Lj.pa je tko,tko...nisem ravno pretirano zadovoljen.Trenutno se napravljam malo obnovit hrošča in bi kar rabil kakega dobrega mehanika ki ni predrag.
A si imel kdaj probleme z vplinjačem.Meni avto crkne če na hitro ustavim s sklopko in bremzo...pred semaforjem recimo...ampak samo dokler se motor ne segreje.Zdaj se neki odpravljamo vplinjač prepucat saj smo že čuda delali na tem bogem vplinjaču pa brez nekih uspehov.A misliš da je to to al je po tvoje kaj druzga.
Za telefonsko tistega mehanika se pa priporočam in zahvaljujem.Pa seveda za prijaznost in za tvoj mail.
Kako pa kaj tvoje vozilo...vse ok?Maš certifikat?
Lep pozdrav pa se še kaj oglasim.
Hvala za vse pa lep dan.
Tomaž
Oddaj odgovor