Nujno!!!

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Ja stvar je taka, da sm zdej pri spidiju narocu use 4 diske nenavrtane, in jih bom dal navrtat na potreben razmak... Tko da sm se zadeve lotiv orng, in ne kar tko nekaj u tri dni. :) Kar se pa nosilcen za diske tice, sm pa govoru z enim mojstrom kle u moji okolici, k je take stvari ze delov, pa je reku da mi jih bo on naredu tko k je treba... Jest sam upam da me ne bo kej nategnu! :)
PlayBoy & PlayBug!!!
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

Celjusti si tud naroču?
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Ne čeljusti nism naroču, ker bom dav gor dvobatne, ne pa original hroščeve, sam glede na to da mi bo un majstr naredu nosilce za čeljusti, jih lahko prilagodi usaki čeljusti, tko da je čisto useen kasne dam gor, razn to da pašejo po velijosti na disk... :)
PlayBoy & PlayBug!!!
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

glede na to, da ti bo un majstor naredu spindle, bi dal gor lahko kere kol diske pomojem... sicer je pa po mojem mnenju spindle pa take zadeve bolš kr original kupt, kokr se neki zajebavat pa tvegat da kje še kšn kolo pustiš na cesti.
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Mogoče majhen nasvet pri hrošču je zelo hitro preveč zavorne sile predaj ker je lahek in posledica je zoprno blokiranje gum in s tem veliki problemi pri ustavljanju. Veliko pozornosti je treba posvetit zadnjim zavoram in nanje speljat čim več sile. Opcija npr. typ3 zadnje zavore(so močnejše) ali diski in nujno od glavnega cilindra pa do vsake zavore svojo lajtngo. Dobijo se original zavorni cilindri za hrošča ki imajo izhod za stikalo in 4 izhode za zavore. Mislim da bi bile premočne čeljusti spredaj v večjo škodo kot korist. In je treba cel sistem zasnovat tako da je zavorna sila predaj zadaj usklajena. Jaz mam predaj originalne hroščeve diske in čeljusti zadaj pa diske in čeljusti od Lancie Theme pa teflonske gibljive cevi pa na vsako svoj vod in ko pohodm bremze se avto vkoplje v tla. Zavorno pot od 100 do 0 imam 8 metrov krajšo kot MB SLK
Uporabniški avatar
BuG#BuS
Ornk hroščar
Prispevkov: 278
Pridružen: Ponedeljek 14.2.2005 22:30:47
Kraj: Solkan

Odgovor Napisal/-a BuG#BuS »

jst mam tudi spredi original diske, zadaj bobne, VSE novo, iz glavnega cil. pa gre po ena cev spredi in ena zadi. blokira pa vse 4 gume če hočem , spredi malo kasneje. sm misli da bi spelju še eno cev na zadnje bobne a sm se premislu. mogoče čez 50 konju :lol:
Maybe You And A Volkswagen Were Made For Each Other
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Aha, nism vedu da je tok mal treba spredi...a pa ma mogoce pol kdo sprednje original čeljusti za prodat?, pa bom sam zadej dav od druzga avta...
PlayBoy & PlayBug!!!
Oddaj odgovor