Pihanje na vetrobransko steklo

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Bubko41
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Torek 11.4.2006 11:22:08
Kraj: Sezana

Pihanje na vetrobransko steklo

Odgovor Napisal/-a Bubko41 »

Pozdravljeni hro�čarji
Jaz mam �e nekaj časa problem ker mi topel zrak ne piha na prednjo �ipo kar je sploh zdaj jeseni in pozimi zelo nerodno.Topel zrak mi drgač piha k nogam in v zadnjem delu avta na �ipe pa ne pride.Kaj bi po va�e bil problem oz.kje naj se zadeve lotim re�evat.
Hvala za nasvet in lep dan in veliko srečno prevo�enih kilometrov.

Pozdrav vsem.
Levi
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 13:16:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Levi »

Kukr se jst spomnem mor� zapret lopute tko da ti ne bo več pihal v noge, ker zdaj zrak ne pride po kanalu naprej. Če se mi prou dozdeva more bit ročka, ki je bli�je vozniku gor (na levi strani ročne), una na desni pa gor. Pa mislm da mor� �e neki nardit sam točno kaj pa ne vem. Pi�e pa vse v knjigci k jo ma� za hro�ča.
N'kol nam nehu HroÄ…ča furat!
Uporabniški avatar
herbie
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 27
Pridružen: Torek 15.8.2006 19:39:58
Kraj: ivančna gorica

Odgovor Napisal/-a herbie »

Ročke pr ročni ma� za odpiranje in zapiranje dotoka toplega zraka za levo in desno stran.
na pragovih z notranje strani bi moral imeti tudi za zapreti loputo,pa pod zadnjim sede�em ma� tudi loputo da spremeni� al da ti piha pod noge zadaj al ne.
Drgač mora� pa preverit vse cevi do prednjega stekla,odpri prednjo haubo in na vsaki strani ima� napeljane cevi na armaturo(če jih seveda ma� �e gor ) pa poglej če so cele oziroma da se niso snele.

Lahko da ma� pa tudi prerjavene cevi ki so v pragovih ,pa zrak mimo piha.

L.P.
Oddaj odgovor