sedeµi ventilov

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

sede�i ventilov

Odgovor Napisal/-a Marcel »

kako se dobi iz glave sede� ventila in če ga je sploh mo�no dobit ven brez da ga po�koduje�?
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

mal te spremlam , zdej pa �e neumnosti spra�uje�, ja? so stvari za katere obstajajo mojstri, ...
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Iz starodobnik.net
Macgyver napisal/-a:Te�ko. Ponavadi se jih samo popravi z grezilom, razen če ni po�kodovano.
w128 napisal/-a:Lahko se jih dobi ven, vendar le s primernim orodejm in znanjem!
Poznam strokovnjaka v Ljubljani, ti posredujem Ime in naslov preko ZS.


lp w128
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

hvala za pomoč! Bug customs sam to ti lahko povem da če nima� odgovora potem prosim ne �ali in blati ker če bi bili usi taki potem veliko forumov nebi več obstajalo in pa videl sem enepar va�ih izdelkov in nekateri izmed njih so nestrokovni nekateri pa nedokončani ali celi skoraj uničeni mislim da se bo� spomnil ne en motor :wink:
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odg

Odgovor Napisal/-a Kubi »

bom jest odgovoru:vzame� en venil recmo mal manj�i,pa ga za�vasa� na sede� pa ga z druge strani ven udari� se pravi po steblu(dokler je material �e dovolj vroč od varjenja)vgraditi nove pa je te�ji postopek in bodo tudi moji predhodniki prezeleni za ta poseg.drgač more� met peč da glavo pogreje� na180-200stopinj ,sede� je dobr če ga ohladi� pa more� met tekočino oz lepilo da se nama�e sede�.to nabije� skupej ,pozabu sem pa da je treba luknjo predhodno obdelati na toleranco.tko .drgač je tak poseg drag tam 20000-25000 na glavo pri mojstrih. najbolj pa je nakup drugih glav z večjimi ventili ker je bolj smotrno.
kubi
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

lepa razlaga! :D
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Tole povem pa zaklučmo s tem.
Najprej oprosti če sem te u�alil.
Če ti ve� za kake primere mojih izdelkov, ki niso v redu narjeni. Potem prosim obvesti lastnike dotičnih stvari , da naj se oglasijo pri nas in bomo stvari popravl, nardil na nov,... kar kol �e blo in to brezplačno.
Jaz zase vem ,da �e nisem profi, se pa učim ,hodim v �ole, po tujini itd. zato da enkrat bom.In ja tud jaz kdaj kej zajebem, se pa potrudim da vedno tudi zadeve uredim.
l.p.
Oddaj odgovor