Oldtimer

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Dreamer
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Sreda 21.2.2007 21:30:01

Oldtimer

Odgovor Napisal/-a Dreamer »

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje in upam, da mi boste znali svetovati! Doma imam hrošča l.72, do sedaj sem ga registriral kot navaden avtomobil, glede na letnico pa bi ga lahko prijavil kot oldtimer, saj je na ta način registracija dosti cenejša. Zanimam me kako naj se stvari lotim. Ali naj se včlanim v kak klub oldtimerjev, ali v hrošč klub, ali oboje.

Hvala za pomoč!
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Vclanis se v hrosc klub in v SVAMZ in se prijavis na pregled za certifikat, Potem pa ko si na vrsti za pregled, mora bit avto lepo zrihtan, cimbol original brez rje, pa pride komisar pa pregleda pa ce je use tko k nej bi blo, pol posle papirje na SVAMZ pa dobis u ksnem mescu certifikat...in mas 90% cenej. Traja use skupi kr dovg po pravic povedan, ampak se splaca :)
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Včlaniš se v klub in prideš na kakšen sestanek. Velikokrat gremo tudi na kakšno srečanje, ki traja 2-3 dni ali enodnevni izlet!

Ne bodi tak kot 80% ljudi, ki se hočjo vpisati v klub samo zaradi certifikata! Pridi, spijemo kaj in se pogovorimo!
Dreamer
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Sreda 21.2.2007 21:30:01

Odgovor Napisal/-a Dreamer »

Hej!

Hvala za pojasnila! Raložite pa mi še par zadev! Ali je nujno, da se včlanim v SVAMZS ali zadošča že zgolj včlanitev v hrošč klub za pridobitev certifikata? in koliko časa traja postopek s certifikatom?
Kar se pa tiče srečanj in pijače, tega se pa nism nkol branu, samo najprej je treba uredit formalnosti!

Še enrat hvala za pojasnila!
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Dreamer napisal/-a:Hej!

Hvala za pojasnila! Raložite pa mi še par zadev! Ali je nujno, da se včlanim v SVAMZS ali zadošča že zgolj včlanitev v hrošč klub za pridobitev certifikata? in koliko časa traja postopek s certifikatom?
Kar se pa tiče srečanj in pijače, tega se pa nism nkol branu, samo najprej je treba uredit formalnosti!

Še enrat hvala za pojasnila!
Včlanitev v SVAMZ je nujna. Postopek v zvezi z certifikatom traja cca en mesec.

PS
Se vidimo na kakšnem sestanku in na srečanjih.
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Najprej se včlaniš v klub kjer ti komisarji pregledajo avto nato se plačaš članarino še SVAMZ-u!
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Ampak v klub se ne včlaniš zaradi certifikata, ampak zato, ker si ljubitelj zračno hlajenih VW in se želiš družiti z istomislečimi člani kluba :D :D
CHAPTER Štajerska!!!
Uporabniški avatar
Peško
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 693
Pridružen: Nedelja 7.5.2006 22:12:46
Kraj: GROSUPLJE
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Peško »

Aljaž, si redek član, ki razume pomen kluba.
Sem razočaran, da ima večina članov drugačen pogled in beseda klub izgubilja svoj pomen.
:cry:
1957 VW slammed oval
1960 VW T1 SO23
1975 VW T2 BUS
VW OLDSCHOOL - Slovenija
Oddaj odgovor