Čiščenje in barvanje motorja

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Čiščenje in barvanje motorja

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

Zanima me z čim naj očistim komplet motor,da se bo čimbolj svetil(sedaj sem ga čistil z bencinom,ampak je še daleč od tega kar bi jaz hotel.....in pa tudi ali naj bloke motorja in ostalo pobarvam z barvo(in kakšno),ker sem gledal po forumu od aljažkrebs-a motor ki ga je obnovil pa je res 1A.....

Lep vikend :D :D

Jaz bom pa itak zopet "šraufal" :wink:
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Re: Čiščenje in barvanje motorja

Odgovor Napisal/-a Vlado »

buba švaba napisal/-a:Zanima me z čim naj očistim komplet motor,da se bo čimbolj svetil(sedaj sem ga čistil z bencinom,ampak je še daleč od tega kar bi jaz hotel.....in pa tudi ali naj bloke motorja in ostalo pobarvam z barvo(in kakšno),ker sem gledal po forumu od aljažkrebs-a motor ki ga je obnovil pa je res 1A.....

Lep vikend :D :D

Jaz bom pa itak zopet "šraufal" :wink:

moj motor je tako krasno zgledal dokler je bil na stojalu, zdaj po dobrih 6000 km je stanje malo drugačno, čeprav je še vedno lep. :D
Pač zadeva vozio povsod po dežju prahu itd. motorni prostor pa ni čisto hermetično zaprta zadeva.

Z barvanjem bloka je vedno križ, ta je pobarvan naslednji več nebo :roll:

po drugu strani ko odpreš gas v drugi ti postane vseeno če je pobarvan al pa ne samo da vleče :D
CHAPTER Štajerska!!!
Oddaj odgovor