problem

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
smrdlivec
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sreda 15.8.2007 0:40:17
Kraj: ptuj

problem

Odgovor Napisal/-a smrdlivec »

ko sem nabavo tega hrosca sem prevec verjel na besedo lastniku zaj pa mam hudiča.

Slika
Slika
to je skoraj edini problem na avtu. kaj naj??
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

tepih daj čez :D

Pozimi pa zašvasaj not kako fliko. če maš pa namen komplet rihtat pa boš tak mogo vse razstavit pa ločit podn od karoserije. :!:
CHAPTER Štajerska!!!
Uporabniški avatar
SebastjanM
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 135
Pridružen: Ponedeljek 28.3.2005 21:12:57
Kraj: Celje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a SebastjanM »

Poznam občutek, je men tut paral pred kakimi dobrimi 6 leti, se je tut fajn skos vidl, ampak ker nisem vedel na kaj pazit ko sem kupoval, ker od zunaj je bil pa brez pike. Ampak ne skrbi, če je avto soliden, se da sanirat brez panike. Jst bi najprej vse obrusil, iz notranjosti čimveč odstrani, pol pa prežrto ven porezat pa nove flike not, pa z bitumnom zalit pa bo ko šus. Če boš pa celega rihtal, je pa to itak klasika. Uspešno delo!
Moj hrošč dela brum brum, ko ga naštelam dela brumbrumbrumbrum
Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

tole je še najmanjši problem :D :D ,ko sem jaz svojega kupoval,bi bil vesel,če bi bilo samo to....drugač pa tako kot je napisal sebastjan
Uporabniški avatar
smrdlivec
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sreda 15.8.2007 0:40:17
Kraj: ptuj

Odgovor Napisal/-a smrdlivec »

saj bo, sam kaj ko je celo podvozje bolano tak da bo veliko zdravil potrebnihin ne samo aspirin :) ta teden me bo dež zafrkaval ker mam hroščija zunaj. delo bo mirovalo. Žal.
Oddaj odgovor