kako razstavit menjalnik oz.osi?

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

Ko vse to odšraufaš,samo enkrat v redu udari,potem pa gre čist enostavno dol....
rado7rado
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Četrtek 12.7.2007 21:42:14

Odgovor Napisal/-a rado7rado »

Ma odsraufal sem cisto vse in vse vzel dol tak da je ostala samo ta cev brez tistega zavornega kroga pa vseeno ne gre,sem mlatil s kladivom ki je ze skoraj macola pa se ne premakne za milimeter.Rad bi vprasal a to nebi slo lazje dol z kakim abcigerjem ( ne vem kako se pravi po slovensko tej stvari zato sem napisal kot se govori pri nas v prekmurju).
rado7rado
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Četrtek 12.7.2007 21:42:14

Odgovor Napisal/-a rado7rado »

Vem da je tezko na daljavo nekaj pomagat.Saj bom probal ampak ves kaj se bojim da nebi polomil te nosilec za amortizer ce bom tolkel po njem ali je pa se kar zdrzljiv material kajti nebi rad potem kje iskal zopet tega dela in imel dodatne stroske oziroma izdatke.
Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

Probaj vzet en kos nekega močnega lesa(klado)jo daj na tisti kos železa,na katerega je prišraufan amortizer in udari,mora it....tudi jaz sem ga gledal dva dni,tretji dan pa sem šel in kaj bo bo sem si mislil,pa je šlo....drugač pa ko se premakne lager gre čist enostavno...
eugene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 97
Pridružen: Sreda 29.8.2007 10:43:57

Odgovor Napisal/-a eugene »

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Oddaj odgovor