napaka pri motorju hrosc 1200j

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Herbielovebug

napaka pri motorju hrosc 1200j

Odgovor Napisal/-a Herbielovebug »

LP mene bi zanimal kaj bi bilo lahko narobe avto mi noce vec it kot 60 ali 80 v 3 brzini??? menjal sem kable,kapo,svecke,platine uzig sm nastelu da uzge s prvo zracni filter je tudi v redu moc ima sm noce it ces tudi ko ga dam v 4 kaj bi bilo lahko se mogoce frogazar da je zamasen sm ce bi biv bi avto cukov a ne ??? edina vrjanta je samo se lahko da je glava fuc ali obrocki na enemu batu!!! Zato bi vas stare macke prosu ce bi mi lahko povedali kaj bi bilo narobe??? :wink: :roll: :roll:
Zadnjič spremenil 1, dne Herbielovebug, skupaj popravljeno 0 krat.
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Lesi se vrača :roll:

Kot si že sam napisal je najboljše da očistiš frogazer!


Pa še to, če boš pisal najprej podobno kot je napisan tale tvoj post boš nedvomno ponovno odpotoval v Bannovce, vednar tokrat ne samo za kak teden ampak za vedno.
V upanju, da se razumemo te lepo pozdravljam.


Lp Aljaž
CHAPTER Štajerska!!!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Meni gre v tretji dobrih 80km/h pa je z motorjem vse ok.
LP
CHAPTER Štajerska!
Herbielovebug

Odgovor Napisal/-a Herbielovebug »

jah obistvoma je problem v tem da nima moci-anpak jo ma nevem kako bi se izrazu noce it ces 80 tudi ko sm ga stisnu do blokade pa dav v 4 :cry: :cry: kaj bi biv vzrok al je res frogazer ce ga razdrem pa spucam ali bi lahko tudi dav un dodatek svinec al kaj je k se mesa umes da bi kaj pomagal??? :roll: :roll:
Herbielovebug

Odgovor Napisal/-a Herbielovebug »

kupu sm ga pa od bata 1234 al kar koli je ze tle gor sej bom se enkat celo zgodbo napisu kak je blo hee povno smeha k bom mu mal vec cajta evo da prlozim fotko na tem linku:http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2221514
nix
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 183
Pridružen: Četrtek 17.5.2007 11:32:49
Kraj: mb

Odgovor Napisal/-a nix »

Herbielovebug napisal/-a:jah obistvoma je problem v tem da nima moci-anpak jo ma nevem kako bi se izrazu noce it ces 80 tudi ko sm ga stisnu do blokade pa dav v 4 :cry: :cry: kaj bi biv vzrok al je res frogazer ce ga razdrem pa spucam ali bi lahko tudi dav un dodatek svinec al kaj je k se mesa umes da bi kaj pomagal??? :roll: :roll:
se vedno se nisi naucil locil uporabljat?? :)

ja ce mas blokado not, jo pa ven vzami pa naredi stock...

spuci ferg, pa zvozi par 100km pa bo :)
CHAPTER Štajerska!!!
Slika
Herbielovebug

Odgovor Napisal/-a Herbielovebug »

ja sej ce prtisnem gas do konca kr orng zarohni pa ma tud moc se slisi bom pa pogledu ja kok se zajla za gas naspona ce stisnem gas do konca hvala :P :P :P
stric
Tafrišn
Prispevkov: 4
Pridružen: Ponedeljek 14.4.2008 9:58:45

Odgovor Napisal/-a stric »

Herbielovebug

Ne omenjaš, da ti kaj modro kadi, če res ne potem motor kot tak verjetno OK
Da ima moč pa ne gre je protislovno.
Frgazar je lahko zamašen in tudi omenjena zajla je bila dostikrat kriva.
Sam bi še enkrat preveril nastavitve vžiga.
Oddaj odgovor