izdelovalec cabrio hroscov???

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Herbielovebug

izdelovalec cabrio hroscov???

Odgovor Napisal/-a Herbielovebug »

Lp midva s ocetom sva se mal pac pogovarjala in sva se odlocila da bi s enga hrosca naredila cabrio da bi streho pac stran ostranila pac sej to bi pocev klepar licarsko pa jaz!!!Zdej pa me zanima ce je kdo mogoce ze pocev ta poseg ali ve za kakega iskusenega mojstra!!! Prosu pa bi tudi ce je kdo ze pocev tak poseg ce mi lahko prilozi kake fotke takega postopka lahko pa tudi kak link o postopku takega dela !!!! :roll: :roll: :roll:
eugene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 97
Pridružen: Sreda 29.8.2007 10:43:57

Odgovor Napisal/-a eugene »

Pa vas res nikoli ne zmanka?
PRASEC
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 29
Pridružen: Sreda 2.4.2008 19:20:33

Odgovor Napisal/-a PRASEC »

Sej se jih cel kup prodaja, ne vem zakaj bi še enga hrošča "uniču"
jan
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 128
Pridružen: Sreda 5.10.2005 20:15:19
Kraj: pristava pri Trľiču

Odgovor Napisal/-a jan »

Ne vem, zakaj bi s tem uniču hrošča.Če je avto predelan lepo (ne vem če sem doslej našel enega na slovenskih oglasnih straneh), me čisto nič ne moti, da je streha odrezana.Navsezadnje, bilo bi zelo dolgočasno, če bi vsi vozili primer:original hrošče, no ja,saj bi meli različne barve ane 8) .


lp, jan
Ampak VOLKSWAGEN je pa ZAKON:)
PRASEC
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 29
Pridružen: Sreda 2.4.2008 19:20:33

Odgovor Napisal/-a PRASEC »

jan napisal/-a:Ne vem, zakaj bi s tem uniču hrošča.Če je avto predelan lepo (ne vem če sem doslej našel enega na slovenskih oglasnih straneh), me čisto nič ne moti, da je streha odrezana.Navsezadnje, bilo bi zelo dolgočasno, če bi vsi vozili primer:original hrošče, no ja,saj bi meli različne barve ane 8) .


lp, jan
Ja sej si že sam povedu, vsaj kolikor sem jih jaz gledal so vse predelave bolj žalost, so pa tud svetle izjeme, ki se pa vrjetno ne bojo nikol prodajal :wink:
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Jaz imam predelavo, ki sem jo kupil pred enim letom (za 3000€), pa se mi ne zdi nobena žalost.
Karoserija se ne krivi, zamaka ne (sploh ne od spredaj kar je ponavadi problem), lepe oblike ko je streha zaprta in založena - odprta (nima velikega balona okrog karoserije).

Če hrošču odrežeš streho, ga ne boš uničil! Uničeni so tisti, ki gnijejo pod kozolci naokoli...
Slika
Uporabniški avatar
marcel_mastnak
Ornk hroščar
Prispevkov: 248
Pridružen: Sobota 20.1.2007 17:54:01
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a marcel_mastnak »

lep hrošč kabrio je če sploh nima strehe in znižano prednje steklo ker tista streha je poraz proti originalni.
Moje mnenje
Naj bo pes, auto al pa motor NEMC MORE BIT!
Herbielovebug

Odgovor Napisal/-a Herbielovebug »

jah jest se tud z vami strinjam pac men se tud dopade orginal sm sva si omislila posebi enga za poleti pac usake uuci imajo svojega malarja saj bi ga pocas rihtala ne use na hmal mal po po mal prvo eno drugo drugo lepo in pocas po postopkih heee!!!! :roll: :roll: :roll: :wink:
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Men se pa ravno original kabrio ne dopade. In to samo zaradi okovij okrog stranskih šip, ter ogromnega balona od strehe okrog zadka.
Slika
Oddaj odgovor