Tapiciranje sedežev

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Samo.
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 159
Pridružen: Sreda 23.4.2008 13:42:32
Kraj: Šmartno ob Paki

Tapiciranje sedežev

Odgovor Napisal/-a Samo. »

Zanima me, če kdo pozna v okolici celja oz savinjske doline kakšnega tapetnika, ki naredi dobro in ni preveč drag.
če nimaš svojih sanj, nimaš ničesar
Tomy
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 23
Pridružen: Sobota 11.8.2007 17:06:22

Odgovor Napisal/-a Tomy »

Poznam tapetnika, je iz petrovč, naredi lepo, cene so pa tudi primerne :) Če te zanima povej, pa ti pošljem na PM njegovo telefonsko.

lp Simon
Uporabniški avatar
tlavrenc
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 140
Pridružen: Četrtek 11.9.2008 9:10:10

tapicerija

Odgovor Napisal/-a tlavrenc »

MENI JE SEDEŽE DELAL MOŽAK IZ OKOLICE AJDOVŠČINE, TRAJALO JE DVA MESECA. NAREDIL MI JE TUDI PANELE NA VRATIH, VSE SKUPAJ Z MATERIJALOM PA JE STALO 270 €.Slika
Uporabniški avatar
Samo.
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 159
Pridružen: Sreda 23.4.2008 13:42:32
Kraj: Šmartno ob Paki

Odgovor Napisal/-a Samo. »

sedaj me je tk mal za dnar stisnal in so sedeži na čakanju, sem se pa odločil da jih bom dal preobleči v neko malo boljše blago, da še preoblečem zadnjo klop in panele
če nimaš svojih sanj, nimaš ničesar
saskas
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Četrtek 18.6.2009 9:10:41
Kraj: Kranj

ojla

Odgovor Napisal/-a saskas »

Mene pa zanima če kdo pozna kakšnega ki tapicira sedeže v okolici kranja in da nardi dobr pa poceni.Ali pa če kdo ve kje se dobijo prevleke za sedeže imam športne sedeže
Komaj čakam da ga zalaufam in se odpeljem na ..........................................
KdF
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Sobota 8.12.2007 11:12:53

Odgovor Napisal/-a KdF »

Miha Kopač
Gasilska cesta 31
Šenčur
040728408

Kolk pocen je pa ne vem, ker ima kar precej dela. Pa odvisno kaj hočeš imet na sedežih.
HROŠČ SODI K DRUŽINI, LE DA STANUJE V GARAŽI.
green
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 21
Pridružen: Ponedeljek 4.12.2006 21:47:19
Kraj: savinjska dolina

Re: Tapiciranje sedežev

Odgovor Napisal/-a green »

Samo. napisal/-a:Zanima me, če kdo pozna v okolici celja oz savinjske doline kakšnega tapetnika, ki naredi dobro in ni preveč drag.
Men jih je delu možakar iz Braslovč, drgač dela sedežne, sam je reku da tud kake zanimive sedeže probleče.
js
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 14
Pridružen: Nedelja 25.4.2010 14:14:42

Odgovor Napisal/-a js »

Da ne odpiram nove teme. Mi lahko kdo opiše kako je pritrjen zadnji sedež (naslon)? A sta tista gumijasta hakla na obeh straneh al sam na desni?
Oddaj odgovor