1200

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
tlavrenc
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 140
Pridružen: Četrtek 11.9.2008 9:10:10

1200

Odgovor Napisal/-a tlavrenc »

Lep pozdrav. Mene pa zanima sledeče; Imam 1200 motor v hrošču. Motor je bil kompletno obnovljen, novi ležaji,novi ventili, novi dročniki, nova bencinska črpalka, nov razdelilec vžiga 009,nov uplinjač 30 pict3.
Motor dela ko urca razen ko želim iz minimuma pridit na hitro na obrate najprej zamori potem pa skoči. Jebe me to najbolj v križišču ko speljujem, ker moram malo pod sklopko ker če ne mi ugasne. Pozabil sem povedat da je nova sklopka noter, vžig našelan na 7.5 predvžiga, karburator pa po temu manualu. Hvala za nasvete.


Slika
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Predvžig pusti na 7 stopinj!!!
Poglej pa ja pospeševalno dizo in obe glavne.
Uporabniški avatar
tlavrenc
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 140
Pridružen: Četrtek 11.9.2008 9:10:10

1200

Odgovor Napisal/-a tlavrenc »

Se strinjam da predvžig ostane na 7 stopinj. Dizo sem meril koliko mi da ven bencina in mi da na en vbrizg 1,4 ml. V manualu je podatek da mora biti od 1,3 do 1,6 ml. Glavnih šob še nisem nič kontroliral. Ena šoba je pod plovčkom in katera je druga pa katera? Pod bimetalom ima dve šobi. Eno zadaj drugo pred njo. Zakaj služijo in kako so pravilno nameščene? Katera je zadaj in katera pred njo?
Hvala za odgovore
Oddaj odgovor