Kako odstranit plastiko pod bencinsko pumpo?

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Kako odstranit plastiko pod bencinsko pumpo?

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

Ker je bila plastika počena, sem jo hotel odstranit in zamenjat z drugo vendar mi je sedaj počila v notranjosti in je del ostal v motorju. Kako sedaj to spravit ven?

Ima kdo mogoče to plastiko viška in dolgi štiftek kupim po pps cenah, ker se mi ne da čakat na naročilo.
rene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 69
Pridružen: Sobota 29.8.2009 10:10:01
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rene »

Meni se je ista stvar zgodila. V nobenem primeru ne poskušaj obračat motorja (če ga imaš vzetega iz avta) ker se uniči zobnik za fertajler na glavni gredi. Me pa tudi zanima če je možno to kak ven spravit ker jaz sem rajši kompleten motor narazen vzel ker se pol ta plastika razleti na še manjše delčke ki jih je pomoje skoraj nemogoče ven dobiti na kaki drug način.


lp
Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

Jaz sem dobil počen kos iz bloka motorja, na tak način da sem zabil not zatezno sidro za beton( šrauf ), dal na vijak široko podložko in lepo navijal, dokler je ni sprostilo, tako da sem čisto enostavno potegnil ven. Ampak vsakih obrat sem probal, če je že popustilo, da ne bi razneslo plastiko v bloku motorja..
Oddaj odgovor