herbie je zakon:)

Obvestila za vse hroščarje

Moderator: uredniki

wiperrr
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Torek 13.9.2005 19:52:48
Kraj: zabukovica 170

herbie je zakon:)

Odgovor Napisal/-a wiperrr »

Ej folk js mam hroščeka k sm ga po svoje obnovil pa dal nalepke gor je tak k Herbie....zdj me pa zanima če ma kdo naslov al pa telefonsko številko od Savinjskih hroščarjev....od kontaktne osebe-kdorkol to že je---bi se rad včlanu da bi vsaj mal bil na tekočem kdaj so kje kakšna srečanja še letos, v najslabšem primiru pa za drugo leto:)Sj če se ne bo dal v Savinjskega včlant se bom pa k vam pridružo---gre se mi zarad sestankov tudi in ta klub iz SAvinjske mi je najbližji-zato sprašujem če ve kdo kako informacijo v zvezi s telefonskimi.

Aja pa komi čakam de se enkrat kje srečamo de se mal spoznamo pa mal poveselimo pa zahroščamo eno urnk skup:)KONČN...sm si lahk uresniču delček sanj...hrošč je zame več kot svetovn avto:)Ajde mejte se!
wiperrr
Uporabniški avatar
Špela
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 171
Pridružen: Petek 25.2.2005 13:13:16

Odgovor Napisal/-a Špela »

Upam, da ti bom pomagala!

Klikni na Slovenija -> Kaj točno se dogaja ta vikend?

Tam dobiš telefon od pedsednika - Mitja.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Ej wiperrr, ta vikend gremo na otok KRK s hrošči. Verjetno nas bo od šlo od 8-10. Z veseljem te vzamemo s seboj. Kje se dobimo pa poglej pod srečanja Tujina se mi zdi. Če ne veš kje je to me pokliči na 041-870-199! lp
herbie53

thanks

Odgovor Napisal/-a herbie53 »

Hvala vama za koristne informacije:) :D
jernejt
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Nedelja 6.3.2005 12:13:49

Odgovor Napisal/-a jernejt »

Hallo!

Takole, da se ne boste prevec lovili okoli Hroscarjev Savinjske in ugibali kaj in kako.
Hroscarji Savinjske je pravzaprav samo nick, ki smo oz. ga nekateri se uporabljajo, drugace pa je to Drustvo mladih Sempeter, katerega predsednik je Mitja.
V ta klub se, vsaj po mojih informacijah nihce ni vclanil in smo vzdevek Hroscarji Savinjske uporabljali le, da se je vedelo kam spodamo.

Ce potrebujes se kaksno dodatno info pa imas na voljo moj mali v profilu.

LP Jernej
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

jernejt napisal/-a:Hallo!

Takole, da se ne boste prevec lovili okoli Hroscarjev Savinjske in ugibali kaj in kako.
Hroscarji Savinjske je pravzaprav samo nick, ki smo oz. ga nekateri se uporabljajo, drugace pa je to Drustvo mladih Sempeter, katerega predsednik je Mitja.
V ta klub se, vsaj po mojih informacijah nihce ni vclanil in smo vzdevek Hroscarji Savinjske uporabljali le, da se je vedelo kam spodamo.

Ce potrebujes se kaksno dodatno info pa imas na voljo moj mali v profilu.

LP Jernej
No, sej nekateri vemo kam pes taco moli, ampak je vseeno lepo, da se oglasi vsaj nekdo in pove nekaj o društvu! Tako ali drugače. Ne morem pa jaz na forumu o Društvu mladih ©empeter govorit (ali kdo dru, ki ni iz Savinjske)!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Pridi jutr na Polšnik pa boš dobil plakat ki je na njem Herbie kot tvoj doma, kaj več o tem preberi na našem forumu.

http://www.vwklub.com/forum/viewtopic.php?t=170

LP,
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Vsaka čast presidentu in ostalim članom VW kluba Dolenjske in Bele krajine, ki so se kljub slabemu vremenu udeležili Polšniškega sejma. Seveda pa niso manjkali tudi predstavniki VW hrošč kluba Slovenija. Upam, da bo naslednje leto lepše vreme in s tem tudi več hroščev. Kakšna fotografija bo dodana naknadno. :roll:
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

FiLe napisal/-a:Vsaka čast presidentu in ostalim članom VW kluba Dolenjske in Bele krajine, ki so se kljub slabemu vremenu udeležili Polšniškega sejma. Seveda pa niso manjkali tudi predstavniki VW hrošč kluba Slovenija. Upam, da bo naslednje leto lepše vreme in s tem tudi več hroščev. Kakšna fotografija bo dodana naknadno. :roll:
Res vsaka jim čast! Kaj pa mi, k smo bli 2 dni na dežju na Krku! Bljak kakšn vreme! Scal in pihal ko pra……!!!

No, bravo naši tudi na Polšniku!
Uporabniški avatar
Skrjanc jr.
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 379
Pridružen: Četrtek 10.2.2005 11:24:25
Kraj: ®irovnica

Odgovor Napisal/-a Skrjanc jr. »

Klemen Klemen napisal/-a:
FiLe napisal/-a:Vsaka čast presidentu in ostalim članom VW kluba Dolenjske in Bele krajine, ki so se kljub slabemu vremenu udeležili Polšniškega sejma. Seveda pa niso manjkali tudi predstavniki VW hrošč kluba Slovenija. Upam, da bo naslednje leto lepše vreme in s tem tudi več hroščev. Kakšna fotografija bo dodana naknadno. :roll:
Res vsaka jim čast! Kaj pa mi, k smo bli 2 dni na dežju na Krku! Bljak kakšn vreme! Scal in pihal ko pra……!!!

No, bravo naši tudi na Polšniku!
Kaj pa mi k smo bli še v nedeljo na Krku, k je še bolj scal in pihal kot prej :?: :!: :?: :!:
:lol:
1968 Karmann GHIA
1972 1303
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Skrjanc jr. napisal/-a:
Klemen Klemen napisal/-a:
FiLe napisal/-a:Vsaka čast presidentu in ostalim članom VW kluba Dolenjske in Bele krajine, ki so se kljub slabemu vremenu udeležili Polšniškega sejma. Seveda pa niso manjkali tudi predstavniki VW hrošč kluba Slovenija. Upam, da bo naslednje leto lepše vreme in s tem tudi več hroščev. Kakšna fotografija bo dodana naknadno. :roll:
Res vsaka jim čast! Kaj pa mi, k smo bli 2 dni na dežju na Krku! Bljak kakšn vreme! Scal in pihal ko pra……!!!

No, bravo naši tudi na Polšniku!
Kaj pa mi k smo bli še v nedeljo na Krku, k je še bolj scal in pihal kot prej :?: :!: :?: :!:
:lol:
Ker ste hotl biti frajerji pa ostat še en dan, pol ste pa imel!
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Sorry Klemen in ostali! TUDI VI STE FACE :!: duh.gif
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Skrjanc jr

Odgovor Napisal/-a Skrjanc jr »

Klemen Klemen napisal/-a:
Skrjanc jr. napisal/-a:
Klemen Klemen napisal/-a:
FiLe napisal/-a:Vsaka čast presidentu in ostalim članom VW kluba Dolenjske in Bele krajine, ki so se kljub slabemu vremenu udeležili Polšniškega sejma. Seveda pa niso manjkali tudi predstavniki VW hrošč kluba Slovenija. Upam, da bo naslednje leto lepše vreme in s tem tudi več hroščev. Kakšna fotografija bo dodana naknadno. :roll:
Res vsaka jim čast! Kaj pa mi, k smo bli 2 dni na dežju na Krku! Bljak kakšn vreme! Scal in pihal ko pra……!!!

No, bravo naši tudi na Polšniku!
Kaj pa mi k smo bli še v nedeljo na Krku, k je še bolj scal in pihal kot prej :?: :!: :?: :!:
:lol:
Ker ste hotl biti frajerji pa ostat še en dan, pol ste pa imel!
Ja, vi ste pa spizdl, k ste se dežka ustrašl :lol: :lol: :lol:
Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Skrjanc jr napisal/-a: Ja, vi ste pa spizdl, k ste se dežka ustrašl :lol: :lol: :lol:
Kaj dežja, vetra!!!
Jaz bi tud tako govorila, če bi v kombiju spala! :lol: :lol:
Blokirano