23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton, tudi jaz sem bil prepričan, da vsaj ti razumeš !! Torej, zaradi enormno visokih stroškov, ki vsako leto le še naraščajo, znaša štartnina, v katero je vključeno - obilen zajtrk v soboto, večerja v soboto ( dva menija ) in obilen zajtrk v nedeljo ter majica, kampiranje, tuš z vedno toplo vodo ter uporaba elektrike 30 EUR. Udeležencem, ki pa pridejo že v četrtek, pa Hrošč Klub Slovenija podari gratis še dodatno večerjo v četrtek in zajtrk ter večerjo v petek !!!!! Saj ni tako težko, a ne da ne, Tonči ? Pa zaradi omenjene cene štartnine se vsa pijača še vedno lahko pije za ušivih 1,30 EUR !! Ampak ne !! Bodimo rockerji in se sprašujmo, zakaj hudiča pa ni vse đabe !!!! zlo-,
Zrel sem za v nebesa!
luka32
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Ponedeljek 17.3.2008 8:09:59

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a luka32 »

Ko sem danes razlagal šefu v službi, da to stane 30e, je prvo vprašal, če na dan! Ko sem mu razložil da je vse skupaj in kaj vse zajema, je rekel da se je sigurno nekdo zmotil. Toliko o ceni.

Drugače je bilo pa super srečanje in na koncu je tudi alkohol pregnal slabo vreme sm61.gif
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Osebno bi se rad zahvalil najprej vsem udelezencem, ki jih malo slabse vreme ni zmotili. Glede na to kako je kazalo se je dobro izteklo.

Hvala!

Ekipi, ki je zdrzala najprej TRI dni, ne samo dezja ampak konstantne vlage z vseh strani in potem se tri dni pedenanja vseh na letaliscu. HVALA!!!

PS: Ce komu se ni jasno okoli jutranje kave. JA, za placat je!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:Anton, tudi jaz sem bil prepričan, da vsaj ti razumeš !! Udeležencem, ki pa pridejo že v četrtek, pa Hrošč Klub Slovenija podari gratis še dodatno večerjo v četrtek in zajtrk v petek !!!!! Saj ni tako težko, a ne da ne, Tonči ?,
Pa saj jaz to vse razumem in vas podpiram z vsako letno udeležbo zadnje čase z dvemi vozili (od štirih na voljo) in cca 10- 20 kupljenih srečk (letos se izplačalo), ampak vsi to ne razumejo in jaz sem samo povedal kaj mi je padlo na ušesa.
Npr: Prideš v soboto ob cca 14h in bi ostal do konca srečanja se pravi do nedelje popoldan je pač 45 eur veliko.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: 23. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 14.-17.8.2014

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Kar lepa zbirka na kasonarju.

Slika
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor