Let's bug together #26 12.-20.8.2017

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Da ne pozabim - v soboto, 19. avgusta bo v večernih urah ponovno nekaj povsem normalnega, če se boste našemili v katerega izmed priljubljenih junakov, ki jih poznamo iz risank, filmov, pravljic... Tako, kot so bili z nami lani Kremenčkovi, pa Božiček, Aladin, pračlovek, pa Kalimero, princeske...
Ker so Kremenčkovi ( ekipa kuhinje ) že lani prodali svoj avto, jih letos v Lesce po vsej verjetnosti ne bo. Se pa bo ekipa kuhinje ponovno predstavila s svojo preobrazbo, tokrat seveda z nekoliko bolj resno, saj smo vendarle leto dni starejši - no ja, ni pa nujno, da smo zaradi tega tudi kaj manj blesavi 5.gif
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:Kaj je zaj, Anton Aus, si mogoče tako fasciniran in razburjen, da se sploh ne moreš oglasit ?? Ali pa 24 ur na dan delaš na kompresorju za balone ?? Precej sumljiv si mi in samo te posmatram 5.gif
Hm, morda sem prehitro se pohvalil, trenutno še nič ne delam na njemu, je še pokrit od lani, ko sem ga dobil za darilo :|to Bom probal ga usposobit za na cesto, kajti ni še tehnično pregledan za 4 leta, pa še enga šoferja morem priskrbet, avtov imam dovolj.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ekipa hvala na trudu, meni je bilo super, opažam da, slovenska udeležba iz leta v leto upada se pa povečuje mednarodna udeležba bravo . Hladilnika nismo dobili, čeprav sva z Grego kupila čez 50 srečk, sva pa vsaj pomagala klubu finančno stanje popravit. Če vam je ostal morda 1 liter olja od Olme sae 20-50w se priporočam. Licitacija uspela, kaj se tiče pa izbora avtov za nedeljski zaključek- porazno kar nekaj brezveznih vmes :roll: . Pogrešal sem kakšne igre, ki jih skoraj ni nikjer na nobenem srečanju. To je to z moje strani, od rednega udeleženca vašega srečanja že 15 let, se vidimo tudi drugo leto.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton, hvala za lepe besede pohvale - teh smo zelo veseli, predvsem pa hvala za kritiko oz. pripombe, teh smo veseli še bolj. Saj veš, da pri tako velikem projektu, kot Lesce nedvomno so, z lahkoto pride do napak, zato smo zares veseli pripomb, saj le na osnovi teh lahko naredimo srečanje še boljše. Dolgujemo tudi opravičilo, ker se na prizorišču ni pojavil napovedani Kdf 1943, namreč lastnik omenjenega avta gospod Brom s Češke je v zadnjem hipu odpovedal udeležbo zaradi nekih zanj neodložljivih stvari. Žal, tako pač je.
Sicer pa je letošnje srečanje zaznamovalo 192 vozil iz 15 držav (vseh 204)in sicer je bilo 20 vozil iz Avstrije, 18 iz Hrvaške, potem 15 iz Češke, 10 iz Madžarske, 8 iz Slovaške, 6 iz Poljske, 5 iz Nemčije ter 3 iz Nizozemske, pa še 4 iz Italije, 2 iz Srbije ter po eno vozilo iz Bosne ih Hercegovine, Švice, Francije in Velike Britanije. To pomeni neverjetnih 95 vozil iz tujine, ostali dobrih 109 avtomobilov je imelo slovenske registrske označbe.
Na tem mestu se želimo še enkrat zahvalit vsem vam, ki ste ustvarili letošnje srečanje ponovno nepozabno, brez vas nam zagotovo ne bi uspelo. Ekipa kuhinje pa se vsem skupaj zahvaljuje za strpnost, ki ste jo pokazali v veliki meri ravno takrat, ko je bilo to potrebno. Če je sploh kdaj bilo !!! :D :D :D
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Kaj se tiče kuhinjske in delno škrat :) ekipe in hrane ni pripomb.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor