19. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 19.-22.8.2010

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Kaj ko bi se pogovorili o čem drugem? Ata, kaj popuščaš! Si mu povedal, da lahko pride letos že v sredo? Se pravi en dan je dodan! Povej mu, da dobi v nedeljo še kosilo! Se pravi en obrok je dodan....
Tko se pogaja! :D
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Klemen Klemen napisal/-a:Kaj ko bi se pogovorili o čem drugem? Ata, kaj popuščaš! Si mu povedal, da lahko pride letos že v sredo? Se pravi en dan je dodan! Povej mu, da dobi v nedeljo še kosilo! Se pravi en obrok je dodan....
Tko se pogaja! :D
Mislim, hitro si se vključil v pogajanja in očitno se čutiš poklicanega, da me malo podučiš :lol: . Bom pravi čas argumentiral, zakaj po tvojem popuščam, čeprav jaz mislim, da ne. Je pa res, da je Anton izredno trd pogajalec, še sreča, da ni drobnega tiska in da znam brat med vrsticami. :roll:
BTW, nisem pa vedel, da je debata o srečanju na strani srečanje oftopičarjenje :oops: . Sorči!!!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Ata Krebs napisal/-a: še sreča, da ni drobnega tiska in da znam brat med vrsticami. :roll:
enako :D
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Jutr se z Grego dobovoriva na Mirni, kako bova pogajanja zaključila. :lol: :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Jutr se z Grego dobovoriva na Mirni, kako bova pogajanja zaključila. :lol: :lol:
Antone, TVOJ predlog in želja je bila 30 avtov za 40 pirov, moja zadnja ponudba je bila 31 avtov za 45 pirov in en štamperl. Mislim, da dobivaš več, kot si lahko sanjal, pa še dokazujem ti, da v HKS nismo židi oz. gajcpajtli! Vidva se kar lepo zmenita, aja, pa na 15 sopotnikov mi ne pozabit!
Saj bi ti za trud zelo radi šenkali tudi štartnino, ampak vem, da bi to utegnilo sprožit neželjene posledice ( beri fovšijo ), zato smo to misel v trenutku ovrgli :lol: :lol: :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Pred kratkim sem vzpostavil kontakt s hroščarjem iz Črne Gore, malo sem mu opisal, kako približno izgleda naše srečanje in ga povabil v Lesce. Odgovoril je, da so o tem že razmišljali, ogledal si je našo spletno stran, predvsem srečanje v Lescah in se kot kaže odločil. Napisal je namreč, da se bodo skoraj sigurno letos v Lescah prvič pojavili tudi gostje iz Črne Gore, dogovorili se še bodo, kdo s kom, vendar naj bi prišli najmanj s tremi avti. Upam, da se bodo uspeli dogovoriti in jim bo ratalo, da pridejo :D
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Evo po dolgotrajnem premisleku sem se javil, dobro velja tako kot si napisal. Bo težko, glede na situacijo, ampak bomo probali z Gregorjem to izpeljat.

Kaj če jaz s seboj pripeljem zračnohlajen Tomos dvobrzinec pa dam gor nalepko VW pa se posebej prijavim a se to šteje. rztm2.gif
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Malo sem bil odsoten, zato odgovor z malim časovnim zamikom
Torej, dokončno:
31 VW zračnohlajenih vozil, ki plačajo štartnino
najmanj 15 sopotnikov, ki plačajo štartnino( plača sicer vsak sopotnik in dobi vse- isto kot voznik, razen številke

in prislužil si:
45 pirov
01 štamperl za Grego
01 štamperl za mene kot pogajalca

In prosim nena mi hodi s takimi fintami, da boš Tomosa prijavil kot zračnohlajen VW, ker ko sem to prebral, se mi je v trenutku zaluštalo krapov icon_wall.gif
Samo še napišeš, da se podpišeš pod to in dogovor stopi v veljavo!
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Glede na to, da so Lesce konec avgusta bom malo počakal s podpisom, glede Tomosa sem zadovoljen si mi prišparal eno štartnino.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
exide
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 66
Pridružen: Nedelja 23.7.2006 21:56:41
Kraj: Brezje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a exide »

Se že kaj ve kdo bo špilal? :D
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Še 35 dni je do otvoritve srečanja :D ! :D :D
Po povpraševanju ljudstva sodeč je pa št. 200 zelo, zelo ogrožena to-, , do sedaj je napovedanih med 15 in 20 posadk, ki jih lani v Lescah ni bilo!!!" Jasno je, da prav vsi lanski udeleženci ne bodo prisotni tudi letos, pa vendar je to zelo dober obet sm3.gif
Zrel sem za v nebesa!
HERBIE 1975
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Nedelja 23.5.2010 22:29:17
Kraj: ŠOŠTANJ

Odgovor Napisal/-a HERBIE 1975 »

Tudi iz šaleške doline bomo letos trije,lani sem bil sam.Zgleda da nas bo vsako leto več.
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Glej Herbie 1975, predlani je bilo na srečanju v Lescah prijavljenih 154 avtomobilov, lani že 181. Mislim, da so pričakovanja, da se letos preseže cifra 200 popolnoma realna, moje osebno mnenje je, da bo šlo čez 210, seveda ob kolikor toliko primerni vremenski napovedi.
Si že seznanjen, da bo tudi letos pir po 1 EUR in da bomo k letošnji gostinski ponudbi pijač dodali tudi špricerje, bambuse, dizle in podobne zvarke, seveda tudi vse to po 1 EUR sm3.gif
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor