19. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 19.-22.8.2010

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton, verjetno si se že navadil, da pri najinem pogajanju tvoja pač ne more biti zadnja. Torej - 31 avtov, od tega vsaj 16 s sovoznikom, pa vas čaka 41 pirov gratis in 2 štamperla borovničk - eden za tebe, drugi za vwbuggya. Pa nena mi pridi spet s kako novo finto :lol:
Seveda se bom pa osebno potrudil, da bom pri vsakem udeležencu, ki se bo akreditiral kot član vašega kluba, preveril potrjeno in štemplano člansko izkaznico s plačano članarino, ker vem, da si namazan z vsemi žavbami sm11.gif
Zrel sem za v nebesa!
grega.buggy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 106
Pridružen: Petek 11.1.2008 0:20:40
Kraj: sv.tomaž (okolica ptuja)

Odgovor Napisal/-a grega.buggy »

Ata Krebs napisal/-a:Anton, verjetno si se že navadil, da pri najinem pogajanju tvoja pač ne more biti zadnja. Torej - 31 avtov, od tega vsaj 16 s sovoznikom, pa vas čaka 41 pirov gratis in 2 štamperla borovničk - eden za tebe, drugi za vwbuggya. Pa nena mi pridi spet s kako novo finto :lol:
Seveda se bom pa osebno potrudil, da bom pri vsakem udeležencu, ki se bo akreditiral kot član vašega kluba, preveril potrjeno in štemplano člansko izkaznico s plačano članarino, ker vem, da si namazan z vsemi žavbami sm11.gif
Boma se potrudla 100%, za članske pa ni problem tudi lani bi nas lahko šel preverjat, pa bi ugotovil da smo pošteni :wink:
grega
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata tudi ti nisi včerajšnji, :lol: sedaj pa malo smanji, če hočeš 31 avtov pa 16 sopotnikov potem potrebujemo 47 pirov. Ali pa ostane 41 pirov pa manj sopotnikov ali avtov.
Kaj se tiče članstva ni panike, bom imel s seboj izpisek ker se lahko zgodi da kateri pozabi doma člansko.

Ampak to še ni vse, kaj če že iz katerih razlogov (osebnih, družinskih, tehničnih) ne zberemo 31 avtov, ampak smo še zmeraj najševilčnejši, kaj potem to še morava doreč glede pivske situacije. :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Ata tudi ti nisi včerajšnji, :lol: sedaj pa malo smanji, če hočeš 31 avtov pa 16 sopotnikov potem potrebujemo 47 pirov. Ali pa ostane 41 pirov pa manj sopotnikov ali avtov.
Kaj se tiče članstva ni panike, bom imel s seboj izpisek ker se lahko zgodi da kateri pozabi doma člansko.

Ampak to še ni vse, kaj če že iz katerih razlogov (osebnih, družinskih, tehničnih) ne zberemo 31 avtov, ampak smo še zmeraj najševilčnejši, kaj potem to še morava doreč glede pivske situacije. :lol:
rztm1.gif , zahteval si 40 pirov, pa sem ti sam lastnoročno dodal še enega plus dva štamperla in vse to za le še eno vozilo dodatno. Ampak ne, rovaril boš naprej in verjetno boš v kratkem predlagal sod pira za štiričlansko družino, če pridejo vsi štirje :lol:. Glej, moja ponudba je dokončna, lahko se edino zmenima tudi tako: 31 avtov, 15 ( sem znižal ) sopotnikov, za sopotnika šteje tudi otrok, ki sicer ne plača, 10 EUR donatorskega prispevka skupno - vse to za 50 pirov [smilie=pirgros.gif]
O tem, če boste zgolj najštevilčnejši ampak pod dogovorjenimi ciframi, pa tu sploh ne bom debatiral več, ker sem opazil, da , čim odpreš usta oz. udariš po tipkovnici, me v trenutku probaš našajbat še s kako novo finto. To bomo reševali v Lescah 8)
Zadnjič spremenil 2, dne Ata Krebs, skupaj popravljeno 0 krat.
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Grega - vwbuggy , mislim da sem iztržil skoraj ŽE limit. Trenutno stanje 31 avtov, 15 sopotnikov in kaj je glavno 50 pirov + dva štamprla. :lol: :lol: :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Grega - vwbuggy , mislim da sem iztržil skoraj ŽE limit. Trenutno stanje 31 avtov, 15 sopotnikov in kaj je glavno 50 pirov + dva štamprla. :lol: :lol: :lol:
Sicer ta odgovor ni bil namenjen meni, ampak, pardon, pozabil si na 10 EUR donatorskega prispevka, torej cca 33 centov po avtu :lol:
Zrel sem za v nebesa!
grega.buggy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 106
Pridružen: Petek 11.1.2008 0:20:40
Kraj: sv.tomaž (okolica ptuja)

Odgovor Napisal/-a grega.buggy »

Anton aus napisal/-a:Grega - vwbuggy , mislim da sem iztržil skoraj ŽE limit. Trenutno stanje 31 avtov, 15 sopotnikov in kaj je glavno 50 pirov + dva štamprla. :lol: :lol: :lol:
Težka bo toni:))), ampak udala se pa ne boma, po našem srečanju je treba začet ljudi pripravljat da mremo v Lesce :lol:
grega
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:
Anton aus napisal/-a:Grega - vwbuggy , mislim da sem iztržil skoraj ŽE limit. Trenutno stanje 31 avtov, 15 sopotnikov in kaj je glavno 50 pirov + dva štamprla. :lol: :lol: :lol:
Sicer ta odgovor ni bil namenjen meni, ampak, pardon, pozabil si na 10 EUR donatorskega prispevka, torej cca 33 centov po avtu :lol:
Ne ne pozabi na 10 eur, dam ti eno pivo raj nazaj.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:
Ata Krebs napisal/-a:
Anton aus napisal/-a:Grega - vwbuggy , mislim da sem iztržil skoraj ŽE limit. Trenutno stanje 31 avtov, 15 sopotnikov in kaj je glavno 50 pirov + dva štamprla. :lol: :lol: :lol:
Sicer ta odgovor ni bil namenjen meni, ampak, pardon, pozabil si na 10 EUR donatorskega prispevka, torej cca 33 centov po avtu :lol:
Ne ne pozabi na 10 eur, dam ti eno pivo raj nazaj.
V tem primeru boš moral dat 9 pirov nazaj in ne samo enega, ker se vračama nazaj na 41, če je res tako težko dat 33 centov po avtu za dober namen :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Žurim, na SVAMZ -ov sestanek, čez vikend bom premislil, če sploh grem naprej z tem pogajanjem. :cry: :cry:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Žurim, na SVAMZ -ov sestanek, čez vikend bom premislil, če sploh grem naprej z tem pogajanjem. :cry: :cry:
:eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:- :eek:-
Ure in ure razmišljam, kako bi našel neko kar se le da prijazno varianto za tebe in tvoje člane, zdaj boš pa užaljeni medvedek, ker kao ponudba ni dovolj dobra in boš kar odstopil. icon_wall.gif icon_wall.gif icon_wall.gif kladivo.gif kladivo.gif kladivo.gif
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Evo vikend je minil kot sem rekel za odgovor. Ja res je tistih 10 eur me je ubilo, kajti moje načelo je kdor dela ne plača, kdor ne dela plača. V tem primeru jaz in Gregor delava in člane stimulirava, že s tem bova imela veliko problema, da zbereva toliko avtov, ki jih še verjetn noben klub ni pripeljal toliko na vaše srečanje. Potem pa da še sponzorirava sama 10 eur, kajti ne moreš pobirat cente od njih.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

OK, Anton, malo sem te pač zvagal, da vidim, kako stvari stojijo in če si kaj napredoval kot pogajalec. Si napredoval in vidim, da je s teboj težko češnje zobat. Nova ponudba je pripravljena, ker se mi je skoraj utrnila solza, ko sem prebral zgornji tekst.
Torej - 31 avtov, 15 sopotnikov ( otroci seveda po novem ne štejejo več kot sopotniki ) za 44 pirov in dva štamprla! :D V primeru, da vam ne rata, pa ti častiš 3 pive in en štamperl ( kazen mora bit, ker je vzgojna ). Ne,ne, saj ni to kazen, le tudi jaz postajam rahlo žejen ob teh silnih pogajanjih pir,-
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Evo pravkar zlezel izpod kasonarja in prebiram tole, ni ti nisi od muh. Ampak saj veš ata, da ne morem kar tako pristat. Kot vidim si mi otroke skenslal se pravi sopotniki vsi pijejo, ampak še zmeraj so dva žejna, zato predlagam sledeče: 31 avtov, 15 sopotnikov od tega lahko 2 otroka, ker drugače bi bila dva žejna. Ker ste me pa pred tremi leti napili z borovničkami rztm7.gif pa od takrat nisem še spil štamperla ga menjam za dve pivi sm61.gif sm61.gif in pridemo na 46 pirov sm11.gif in en štamperle za Grega.

V primeru, da nam ne rata se ga pa bomo vsi tri napili pa nema veze kdo plača. pir,-
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Mislim, da sma pa zdaj že blizu! Seveda ti štamperla ne bom zamenjal za dva pira, ker bom štamperli spil jaz. Bom ti pa dodal en pir, tako, da se zgodba zaključi na 45. In če bomo presegli cifro 210, v kar, mimogrede, sploh ne dvomim, sploh pa s tako izdatno vašo pomočjo, bom lastnoročno segel v svoj žep in dodal še tistih 5, da jih bo 50. Že vidim, da danes ne bi smel dajat ponudb, sem kar nekako preveč radodarno razpoložen.
Aja, še to - če vas bo pa slučajno 32 avtov, pa dobiš še sladico- slivov ali marelični knedl in višnjo iz šnopsa sm50.gif
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor