20. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 18.-21.8.2011

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Kao prvo moram spomenuti da obožavam taj službeni izraz "došlo je do nesporazuma"! Ne,nije došlo! Rečeno mi je da se samo javim njima i sve 5, a morao sam im i slat mail osim poziva i slat poštom i ne jave se i sad je kao došlo do nesporazuma! Moram priznat da jedva čekam da dobijem njihov mail,jel očito nemaju muda nazvat i ispričat se usmeno!
A uredit će se vjerovatno na način - žao nam je!

Ata, ne želim sad ovdje otvarat raspravu,al ona naša vječna tema - Mokrice - provjerih i dobio sam informacije sa raznih strana, da su Mokrice doista bile Hrvatske! :wink:
Bez zafrkancije!

A mama Slavica je bila na moru za razliku od mene! No kažem Vam, ja sam se ove godine zaljubio u prirodu na potezu od Bleda do Bohinja,te odlučio da ako ikada u životu doÄ‘em do neke love,kupujem vikendicu tamo! To je bilo prvo kaj sam i napravio kad sam se vratio u Zagreb sa Bleda,otvorio sam oglase i gledao vikendice u tom radijusu! Prekrasno!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ni ja neću ovde o Mokricama, jer bi se raspravi brzo mogao priključit neko, ko u suštini ne razumije ni nemože razumjet neke fakultetske štoseve. A što se tiče tvojih planova oko kupovine vikendice u deželi - samo nama je još to trebalo. Zdaj pa se vračam k slovenščini, pa se še ti malo potrudi 8)
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Peško
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 693
Pridružen: Nedelja 7.5.2006 22:12:46
Kraj: GROSUPLJE
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Peško »

Zen napisal/-a:

No kažem Vam, ja sam se ove godine zaljubio u prirodu na potezu od Bleda do Bohinja,te odlučio da ako ikada u životu doÄ‘em do neke love,kupujem vikendicu tamo! To je bilo prvo kaj sam i napravio kad sam se vratio u Zagreb sa Bleda,otvorio sam oglase i gledao vikendice u tom radijusu! Prekrasno!
Znao sa Zen da si ti malo Slovenca,još malo pa češ ti dobit neku slovenku i državljanstvo...... :wink:

Ps.
nazovi kad budeš u LJ. dao sam ti broj .......
1957 VW slammed oval
1960 VW T1 SO23
1975 VW T2 BUS
VW OLDSCHOOL - Slovenija
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Peško,kad me nanese put u Ljubljanu,javim se!

A kaj se tiče Slovenki,ne znam kak to napisati a da me krivo ne shvatite! Aha,evo ovak bu bilo o.k.: Nisam još vidio Slovenku po svom ukusu! No ne želim objašnjavati, jer kao što znamo o ukusima se ne raspravlja! 8)
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Jaooo,sad sam se sjetio! Sat vremena prije odlaska iz Lescea,stali smo u onoj Pizzeriji za koju smo dobivali letke na susretu. Pizze koje smo jeli su katastrofa,ali ona koja nas je posluživala je bila taman po mojoj mjeri! Da sam je skužio ranije, fakat bi je pozvao na neko druženje! Možda dogodine!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Igrače, ki smo jih zbrali na srečanju bomo oddali v četrtek 6.10. ob 16.00 Dobimo se ob 15.30 na Dolgem mostu, če bi se nam hoteli pridružiti, se prosim javite do srede do 12h. 041 608 641 :)
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Stari moj,nemaš beda! DoÄ‘em ja di god treba! Samo da sam razumio poantu, i nisam! :?
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Bo kmalu znan datum lesce 2012.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Bo kmalu znan datum lesce 2012.
99,9% je datum 16.08.-19.08. 2012, predvsem zato, da boš lahko fejst kombiniral s praznikom. Dokončna potrditev sledi v kratkem, pa saj se itak datum ne bo spremenil :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Super trenutno mi kaže v redu datum. :lol: :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor