20. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 18.-21.8.2011

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:Anton, sem mislil, da boš iz svojega novega legla poslal kako ponudbo, pa tudi Grego še čakam! Za Podzemelj pa bo treba najti drugo zgodbo in tudi drugega pogajalca, ker jaz na dveh frontah ne morem in ne smem- je proti pravilom :roll:
Ata letos bom spustil pogajanja za VWklub kot tudi za T3klub, vsekakor pa ne bom izpustil udeležbe na srečanju.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:
Ata Krebs napisal/-a:Anton, sem mislil, da boš iz svojega novega legla poslal kako ponudbo, pa tudi Grego še čakam! Za Podzemelj pa bo treba najti drugo zgodbo in tudi drugega pogajalca, ker jaz na dveh frontah ne morem in ne smem- je proti pravilom :roll:
Ata letos bom spustil pogajanja za VWklub kot tudi za T3klub, vsekakor pa ne bom izpustil udeležbe na srečanju.
Ker je danes malo čuden datum, ti tega seveda ne bom verjel, če pa želiš, da bo imela ta izjava težo, mi boš moral to pač jutri še enkrat napisat 8)
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Evo, danes smo dvakrat prvi = 11. pa ti povem, da bom pogajanja za VWklub izpustil, za T3klub pa še razmišljam v kakšna pogajanja bi se spustil s tabo, kajti tukaj notri imam zrak, vodo in nafto morda kje tudi kurilc. :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Evo, danes smo dvakrat prvi = 11. pa ti povem, da bom pogajanja za VWklub izpustil, za T3klub pa še razmišljam v kakšna pogajanja bi se spustil s tabo, kajti tukaj notri imam zrak, vodo in nafto morda kje tudi kurilc. :lol:
Glede pogajanj s VW klubom sem v soboto stopil v kontakt s Sandijem in upam, da bo kaj naštudiral, predvsem pa, da ne bo tako trd pogajalec, kot si bil lani ti :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

HALO, spoštovani predsednik VW kluba Dolenjske in Bele Krajine!
Lansko leto je bil dosežen dogovor o rekordni udeležbi s strani vašega kluba 28. aprila, dokončno potrjen pa 25. julija. Glede na to, da je letos mimo že pol junija, s tvoje strani pa nobene ponudbe, me rahlo skrbi, da si se vkenjal. Naj samo spomnim, da ste lani suvereno prislužili 50 pirov za 31 avtov in 15 sopotnikov.
Čakam ponudbo v zvezi vaše invazije na 20th Let's Bug Together!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Beli
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 46
Pridružen: Sreda 24.10.2007 16:51:39
Moja vozila: Buggy letnik 1968
T2b, Camper, letnik 1978
VW Tip 3, letnik 1967
Karmann ghija, kabriolet letnik 1962 (v prihodu)
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a Beli »

Vidim Ata, da si ostal še skozi zagret glede pogajanja. Teh tvojih par nevljudnih izrazov bom spregledal :lol:, ker si že orng hroščar in te moram spoštovat kot takega :wink:
Spomni se našega pogovora na VW trophy-Izola 09.04. 2011, in boš iz tega naslova ponudil kakšno boniteto. Kot sam veš sem slab pogajalec in nimam iskušenj, kot tvoj bivši pogajalec, sploh pa ne morem se pogajat v imenu drugih oziroma naših članov, kajti naš klub trenutno teži na glasu večine in ne kaj bo rekel, kot ti praviš "spoštovani predsednik" :lol:
Sicer pa je pri vas tako poceni pivo, da je škoda vodit pogajanja v tej smeri. :lol: :lol: :lol:
Dobro za oba = VW
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Oh, sveta preproščina! Nisem vedel, da bi utegnilo to, da te nazivam s "spoštovani predsednik", zveneti kot nevljuden izraz :lol: !
Seveda vem, da se ne moreš pogajat v imenu drugih članov, kot se tudi jaz ne morem pogajat z vsemi, menim pa, da si s strani ostalih pač demokratično izbran pogajalec in kot tak, seveda upoštevajoč mnenja vseh, tudi kompetenten za pogajanja. Na vodi pa že čutim, da s pogajanji ne bo nič :cry: , ker je zdaj naenkrat pir valda prepoceni, da bi bil predmet pogajanj. Pa se pogajajva za štamperle borovničk, slivove knedle ali pa mogoče za vožnje z ringlšpilom :roll:
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Toni »

Ata Krebs!!!Pivo je po 2 evra... :twisted:
Herbie Fully Loaded
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Zgleda, da si bom mogel letos sam kupit pir, ker moj "spoštovani predsednik" ni zagret za pogajanja. :oops: :oops: :oops:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Beli
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 46
Pridružen: Sreda 24.10.2007 16:51:39
Moja vozila: Buggy letnik 1968
T2b, Camper, letnik 1978
VW Tip 3, letnik 1967
Karmann ghija, kabriolet letnik 1962 (v prihodu)
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a Beli »

Nisem vedel, da me tako spoštujete [smilie=plosk.gif] Če vam je v interesu se lahko tudi letos pogajmo, ampak kaj ni to že malo dolgočasno. Kar je bilo lani je bilo in bodite bolj izvirni, ne pa vse gledat skozi ubogo pivo [smilie=pirgros.gif] - 1 € :lol:
Če smo že pri tem bomo na osnovi vašega obiska pri nas v Podzemlju obudili nadaljevanje pogajanj. Zato pustimo času čas, kajti do vašega srečanja je še
natanko 66 DNI [smilie=pozdr.gif]
Dobro za oba = VW
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

OK, primio na znanje! Zakopljimo torej zgodbo in ker res ne bi rad izpadel otročje, se letos ne bomo pogajali. Mi je sicer kar malo žal, ker smo letos želeli, zaradi vašega izjemnega lanskega dosežka, našo ponudbo podvojit in bi se torej pogajali kar za cel sod oz. 100 pirov, seveda pa tega nisem mogel razkrit že pred začetkom pogajanj. Ampak, kot rečeno, letos otišla baka s kolačima, nenazadnje pa se tudi strinjam, da res ne moremo gledat vse skozi ubogo pivo! pir,-
Zrel sem za v nebesa!
Michal
Tafrišn
Prispevkov: 3
Pridružen: Sreda 15.6.2011 13:31:58

Odgovor Napisal/-a Michal »

Beer, hmmmm, I arrive and drink with you, ok sm3.gif
See you there, hasta la vista
Michal
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Michal napisal/-a:Beer, hmmmm, I arrive and drink with you, ok sm3.gif
See you there, hasta la vista
Michal
Hello Michal and as you know, you're allways welcome on the Bled
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata nekaj razmišljam kaj bi ti ponudil, da bi prišel do tega poceni pira :lol: :lol: pa mi nikakor ne pade dobra ideja. Morda se mi po Vinici kaj razbistri glava.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Evo Ata po Vinici se mi je malo razbistrila glava, kaj če midva kaj rečemo kakšno cifro o udeležbi T3 kombijev. Ker smo komaj začeli pa "brez prakse" :oops: bi morda štartali s cifro 5 kombijev ne glede na motor. Aja na pire sem pozabil recimo 10 pirov nagrade. :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor