Epicurean - ±t.201

Predtavitve uporabnikov foruma

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Epicurean
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Nedelja 18.6.2006 21:37:50
Kraj: KRANJ

Epicurean - št.201

Odgovor Napisal/-a Epicurean »

Zdravo punce in fantje, ljubiteljice in ljubitelji hroščev in ostalih podobnih VW zadev. Sem Gaber iz Kranja, številka 201 v klubu (sem nov!!!), in se že vrsto let podim po cestah s hrošči. Tale zadnji rumeni speedstar (ki ga je mimo grede dodelal Speedy), pa mi je k srcu prirasel že kot en pravi prjatu. Res je vsako leto na njem kaj za predelat, dodelat, popravit, pa vendar frend je le frend - nobody is perfect. V prostem času, ki ga nimam (zato se žal tudi ne udeležujem srečanj), se na veliko, poleti potapljam, pozimi pa boardam, skratka "carpe diem". Lep pozdrav vsem skupaj.....

metalec.gif
Slika
Slika
"I am taking a ride with my best friend....."
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Pozdravljen... Ej ful je hud hrošček, sam neki mi ni čist jasn :) zakaj ga prodajaš če ti je tolk hud? Sm ga vidu na bolhi...
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
Epicurean
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Nedelja 18.6.2006 21:37:50
Kraj: KRANJ

Odgovor Napisal/-a Epicurean »

Sem videl v Nemčiji enga original cabrioleta full spedenanga, pa me je mau zamikal... drgač je pa tako - prodaja se že tale moj, ampak za dobro ceno, spustim pa tud za tolarček ne; ni nuja lp
"I am taking a ride with my best friend....."
Uporabniški avatar
police
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 136
Pridružen: Ponedeljek 27.3.2006 18:36:34

Odgovor Napisal/-a police »

živjo :wink: bravo, mislm de se pri hroščih cena ne spušča, ker to je pa res en dobr prjatu :lol:
Oddaj odgovor