*Sharkey vam maha*

Predtavitve uporabnikov foruma

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
sharkey
Tafrišn
Prispevkov: 4
Pridružen: Četrtek 15.5.2008 17:57:29

*Sharkey vam maha*

Odgovor Napisal/-a sharkey »

Zdravo,

sem čisto frišen na vaših forumih in zaenkrat mi je zelo všeč to kar vidim.

Sem Uroš, star 20 let iz Ljubljane ( Zadobrove ), v moji bližini sta dva ljubitelja hroščev, enden je na Sneberski, drugi pa pri Jati, tako da sem kar obkrožen z hrošči. Tudi meni so hrošči všeč in mogoče nekoč obnovim oz. zrihtam svojega.

Me pa nekaj zanima. Nimam tehničnega avtomehaničnega predznanja, bi se pa zelo rad naučil in me zanima če bi bil kdo tok potrpežliv in prijazen da bi me vzel pod okrilje in mi pokazal kako poteka postopek restavriranja vozila. Delo z orodjem mi ni tuje in se hitro učim, tudi tehnično znam razmišlat, ampak ne znam varit ali kleparsko popravit vozila.

Če bi bil kdo pripravljen me vzet pod okrilje in me naučit teh spretnosti bi bil zelo hvaležen. To seveda iščem kot hobi, za popoldanske ure in vikende.

Ker nočem sam začet projetka in zaradi neznanja uničit kakšnega hrošča, kateri kasneje nebi bil za nobeno rabo. :oops:

Lep pozdrav vsem !
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Hey sharki!

Na sneberski sta brata Bolta (Toni je tudi na tem forumu) in verjetno ne bosta imela nič proti, če se kdaj ustaviš pri njiju, da ti kaj razložita okoli hroštov.

Drugače pa dobrodošel v najboljši družbi.
sharkey
Tafrišn
Prispevkov: 4
Pridružen: Četrtek 15.5.2008 17:57:29

Odgovor Napisal/-a sharkey »

O to bi bilo super če bi se lahko kaj srečali, morm priznat da se v hrošča sploh še vsedu nisem kaj šele vozu... pa če bi res dobil priliko da mi malo pokažeta kaj in kako bi bilo enkratno ! :wink:

Sicer pa sem se tudi z očetom pogovarju je reku, da ob priliki če bom mel voljo se bova zamenila da kupiva hrošča pol bi ga pa malo porihtu...

Me pa neki zanima... če spremeniš hrošča v cabrio-leta lahko še vedno registriraš kot starodobnika ? Ker nekaj sem bral da more bit starodobnik kar se da originalen... kako potem to zadeva glede rihtanja hrošča... kok je dovoljeno da je še lahko starodobnik in ne kaj drugega ??
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Toni »

rztm6.gif
Herbie Fully Loaded
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Lahko ga registriraš kot starodobnika.
Uporabniški avatar
Peško
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 693
Pridružen: Nedelja 7.5.2006 22:12:46
Kraj: GROSUPLJE
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Peško »

Pozdravljen Sharkey :wink:
1957 VW slammed oval
1960 VW T1 SO23
1975 VW T2 BUS
VW OLDSCHOOL - Slovenija
Oddaj odgovor