MB 300SL

Predtavitve uporabnikov foruma

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

MB 300SL

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Vidim, da je novi uporabnik foruma z imenom MB 300 SL , me je spomnil na 10 let nazaj, ko sem imel 500 SL. :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
MB 300 SL
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Torek 26.10.2010 15:03:59

Odgovor Napisal/-a MB 300 SL »

Pozdravljeni!

Res je da sem nov :D . Pa naj se za začetek na kratko predstavim. Sem iz okolice Celja.

Moj dedek in oče sta imela istega hrošča, svetlo modre barve, jugoslovanskega. Oče ga je prodal. Po dolgih letih vsesortnih avtov sem očeta pričel prepričevat da bi kupili starodobnika. Hrošč mi je bil že od nekdaj všeč, zato sem ga kar nekaj časa spraševal če pozna koga ki ga prodaja. Nekega jutra sva se peljala v šolo in službo ter na poti srečala nasproti vozečega rdečega hrošča. Kot vedno sem očeta opozoril na očem prijetno zanimivost. On pa je prepoznal voznika kot bivšega šefa. Kmalu po tem sta se srečala in oče ga je vprašal če hrošča proda. Gospod še ni bil zato, a si je po kakšnih 6 mesecih premislil. Oče me je na sončni petek presenetil s to novico in odšla sva na ogled in testno vožnjo. Kmalu je sledila menjava lastnika, homologacija, registracija...

Nekaj časa sva se z očetom vozila, potem pa je sledila predaja avtomobila sosedu, kleparju, ki pridno in strpno dela in nama ga obnavlja(seveda tudi midva sodelujeva)

Hrošč je rdeč, letnik 74, nemec, gospod je bil prvi lastnik.

In takšna je zgodba kako je moj oče po dolgih letih ponovno kupil hrošča.

Komaj čakam, da naredim izpit za avto (samo še pol leta), saj bo verjetno vsaj do takrat dokončno obnovljen.

Za konec naj pohvalim forum(-hroščarje), saj je zagotovo eden izmed najprijaznejših internetnih skupnosti glede na to kaj sem prebral.

Upam da bomo prijetno sodelovali, si dopisovali in se družili.:D

Lep pozdrav
MB 300 SL
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Dobrodošel! Upam, da boš kmalu s svojim hroščem na cesti!
Slika
Oddaj odgovor