Hro±č diesel

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

AndrejB
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 12
Pridružen: Sreda 22.3.2006 12:14:56

Odgovor Napisal/-a AndrejB »

Bug Custom.....oni bi znal, sam ne vem če bi hotl.... :twisted:
Otrovna zmija......
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

ja to pa res ne bi hotl :roll:
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

PODPIRAM :twisted: :lol:
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Totimato:
lahko pa ruknema eno delovno soboto pa vržema skup nekaj takega.Tak da vidima kak gre. Mene tud že kar nekaj časa zanima nekaj takega.Sem pa za to da original mašina ostane za vsak slučaj če stvar slučajno ne gre.
CHAPTER Štajerska!!!
AndrejB
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 12
Pridružen: Sreda 22.3.2006 12:14:56

Odgovor Napisal/-a AndrejB »

Mene tud zanima, kako bo to delal, pa ma da kadi črno in smrdi po nafti, ker drgač ne bo efekta..... :twisted:
Otrovna zmija......
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Al pa naj smrdi po krompirčku če bo bio. :twisted: :twisted:
CHAPTER Štajerska!!!
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

sam si še zmer ne predstavlam, da stojim na semaforju, pa zravn sebe slišm enga dizla k klenketa pa ropota, pa se obrnem in zagledam... hrošča :? :?
Uporabniški avatar
SebastjanM
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 135
Pridružen: Ponedeljek 28.3.2005 21:12:57
Kraj: Celje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a SebastjanM »

Mene je pa že neki ljudi uprašal (seveda ne-vednih) ali je dizel- moj hrošč. To je blo zame vse druga kot kompliment :?
Obstajajo pa tut taki, ki mi niso verjel da je to VW, ker je to pač hrošč :)
Moj hrošč dela brum brum, ko ga naštelam dela brumbrumbrumbrum
Uporabniški avatar
totimato
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 11
Pridružen: Petek 24.3.2006 12:16:46
Kraj: Zgornja Polskava

Odgovor Napisal/-a totimato »

Speedy napisal/-a:Vprašaj Rudija 041 785 722, on je to že delov, mislim pa, da je vmesna plošča cca 300€
Iskrena hvala za tel. Shranjeno, mogoče bo še res prav prišlo.

aljazkrebs napisal/-a:Totimato:
lahko pa ruknema eno delovno soboto pa vržema skup nekaj takega.Tak da vidima kak gre. Mene tud že kar nekaj časa zanima nekaj takega.Sem pa za to da original mašina ostane za vsak slučaj če stvar slučajno ne gre.
Če bi to delal sam, bi se prej pošteno pozanimal kako je s homologacijo, saj bi želel avto registrirati. Previdno, te bom še prijel za besedo...

Misliš resno? Ker jaz bi ti lahko bil kvečjemu za vajenca, moje strojno znanje je precej borno. Imaš kakšne izkušnje s tlačenjem drugačnih motorjev v hrošče?

VeeDubb napisal/-a:sam si še zmer ne predstavlam, da stojim na semaforju, pa zravn sebe slišm enga dizla k klenketa pa ropota, pa se obrnem in zagledam... hrošča :? :?
E :!: Točno ta efekt me zanima :wink:
sebastjanM napisal/-a:Mene je pa že neki ljudi uprašal (seveda ne-vednih) ali je dizel- moj hrošč.
Vidiš, jaz bi jim mrtvo hladno lahko rekel "Ja, je." :mrgreen:

lp
Zadnjič spremenil 2, dne totimato, skupaj popravljeno 0 krat.
Uporabniški avatar
totimato
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 11
Pridružen: Petek 24.3.2006 12:16:46
Kraj: Zgornja Polskava

Odgovor Napisal/-a totimato »

Bug Customs napisal/-a:ja to pa res ne bi hotl :roll:

c. c. c. biznis je biznis in VW je VW, saj ne bi tlačil noter zastavine mašine :wink:

Drugače pa, če že imam tvojo pozornost, sem mislil da bom dobil obisk prejšnji vikend, glede ponudbe (1300)... Tako si rekel.



lp
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

skuzi je ušlo ker je taka gužva da smo cel vikend delal , pokličem.
Uporabniški avatar
totimato
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 11
Pridružen: Petek 24.3.2006 12:16:46
Kraj: Zgornja Polskava

Odgovor Napisal/-a totimato »

Bug Customs napisal/-a:skuzi je ušlo ker je taka gužva da smo cel vikend delal , pokličem.
Ni problema, ni takšna sila, lahko tudi pošlješ mail, da ne zapravljaš denar na telefonu.
:wink:

lp
Uporabniški avatar
Bubnik
Tafrišn
Prispevkov: 6
Pridružen: Ponedeljek 10.4.2006 11:59:12

Odgovor Napisal/-a Bubnik »

Hoj!

Vidim, da sem končno dobil somišljenika... V glavnem na kratko: jst imam hrošča z v katerega sem vgradil diesel motor in sicer od golfa I. Zadeva je takrat, ko sem to predelavo delal, terjala od mene kar nekaj tuhtanja in iznajdljivosti, ampak sem bil v koncni fazi z rezultatom zadovoljen.
Seveda me vsakdo vpraša zakaj? Točnega odgovora še sam ne poznam, menda sem s tem združil veselje do hroščev in do naftno gnanih avtov...
Seveda sem s tem požel splošno neodobravanje (večine) hroščarjev, čeprav s tem dejanjem nisem nikomur nič slabega storil.
Avto sem brez težav homologiral, registriral in si celo pridobil certifikat SVAM (certifikat za predelane starodobnike), vse brez kakršnihkoli zvez ali poznanstev.
O stroških bi težko kaj točnega rekel, ni bilo ravno poceni, sicer pa danes ne razmišljam več o njih...še posebej ne, ko moram zaviti na črpalko šele po 800 kilometrih ali več... Za ilustracijo: lani smo bili na herbie paradi v Berlinu. Naredil sem približno 2300 kilometrov in sem na poti rabil tankati samo dvakrat...

No, sam tolk o meni in mojem hroščku, seveda z veseljem odgovorim še na kako vprašanje v zvezi z dieselsko tematiko, saj vem kako je bilo meni pred 5 leti, ko nisem imel koga kaj dosti vprašati.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

A nalimaš kakšno sliko tvojga hrošča.
Oddaj odgovor