Lukov hrošč No.1

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

hvala speedy, se mi je zdelo da sem na tej strani že srečal neka navodila ampak jih tudi jaz nisem našel v forumu... Skrjanc, hvala za ponudbo, te kontaktiram, če morda ne bo šlo pri fotru v službi skozi... :wink:
Car No.1: VW 1300 69`
Levi
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 13:16:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Levi »

Za sedeže vn spravt morš pa na konzoli en "lulček" dol porint da odhakla sedež in pol gre vn. na kjeri strani je ti pa ne znam povedat. Je pa tak zalomlen plehnat trak ubistvu. Mislm da je pr voznikovem sedežu na desni strani, pr sovoznikovem pa glih kontra. Bl razmišlam pa slike od svojga gledam mn mi je jasn kje so te lulčki. Lohk da so tut na zicu. Sej bi jih mogu vidt če pod zic zlezeš. Mogoče boš pa še kej najdu spodi. :wink:
N'kol nam nehu HroÄ…ča furat!
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

hehe, zmankal pod zicom stvari, samo še pleh... Dobr zdej vsaj vem kaj iščem, bom jutr zjutri pogledu in upam da mi rata...
Car No.1: VW 1300 69`
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

včer ni blo časa za hrošča, tako da sem se danes ukvarjal z njim... Sedeži so padli ven po skupno cca 1 uri razmišljanja/iskanja, hvala za namige :)

Zdej me pa zanima glede tistega materiala, ki je takoj čez kovinske dele, zadaj, na podu, spredaj... Tisto je verjetno toplotna izolacija.. Pa me zanima zdaj ko sem jo pobral ven in je precej zdelana, koliko stane nova, ker tole bi jaz vrgel stran.. :?
Car No.1: VW 1300 69`
folc
Tafrišn
Prispevkov: 3
Pridružen: Petek 7.7.2006 15:04:36
Kraj: idrija

elektronika

Odgovor Napisal/-a folc »

predlagam ti da preden podres elektriko, odspred u havb use kaple ki so po parih oznacis da ne bos mev tok tezav pri sestavljanju
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

pozdavljeni ponovno, po majhnem predahu na morju... sm22.gif

Ja vse označujem in poslikam, tako da bo čimmanj problemov potem pri sestavljanju...
Sem pa imel dva dni pred odhodom veliko "nesrečo", saj se mi je trdi disk dobesedno skuril... In to ravno ko sem mislil podatke prenesti na novega ki je nasrečo ravno prispel. Tako da sedaj sem ostal brez vsega, tudi slik, ker varnostnih kopij seveda nisem delal :roll: Eh... bom že nekako..

Hrošč je trenutno v stanju brez blatnikov, pragov, pokrovo.. sedaj počasi pride na vrsto glavni del karoserije, česar se bom lotil ta teden... Mam pa še eno vprašanje.. vmes se je pri meni oglasil tudi Kubi in podal nekaj nasvetov... Med drugim tudi da naj preden dam karoserijo dol med vrata zavarim cev ki bo preprečila da bi se ogrodje skrivilo in potem ne bi mogel zapirati vrat, samo kolikor sem gledal kako je sestavljeno, ali je to resnično potrebno?
Car No.1: VW 1300 69`
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

ok superca, potem bo še lažje kot sem mislil :D
Car No.1: VW 1300 69`
Uporabniški avatar
police
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 136
Pridružen: Ponedeljek 27.3.2006 18:36:34

Odgovor Napisal/-a police »

drgač če nimaš obeh levih rok, boš že našraufal nazaj blatnike pa to... samo res označi in poslike elektriko pa kšne bl komplicirane zadeve :wink:
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

ej fantje... A motor je treba dat tut ven preden dam dol karoserijo? Ker danes sem se lotil in bol kot sem gledal, bol se mi je zdelo da bo to potrebno.. :roll:
Car No.1: VW 1300 69`
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

mal več bo� mogu ciljat, drgač pa ni mus da ga sname�.
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

saj mislm no... upam da se nism zmotu
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Motor loh ostane na podvozju. Kar ti je pa Kubi reku za ojačitve pa vseen niso neumna ideja če je avto dost gnil kre kadar vari� vleče materjal skup in mi smo �e re�val avto od nekgas kvazi mojstra k ga je zrihtu pa se pol vrata niso dala zapret.
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

malo se je zavleko vse skupaj, imam preveč dopustov :D pač tako je ko avto razstavlja� prvič... Zadnjič se mi je zataknilo pri volanu.. kako se ga pobere ven? a je treba tist velik vijak na sredini pod pokrovčkom odviti al kako?
Car No.1: VW 1300 69`
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

No danes sem po dovgem času spet imel čas za mojega hro�ča.. Zadeva je sedaj �e precej razstavljena, imam pa vseeno nekaj vpra�anj:

1. Zadaj pod sede�om se cev za dovod toplega zraka razdeli in tam je taka črna luknjana cev v obliki črke Y. Kako jo dam dol, ker je tako tesno skupaj dano, da ne gre ven :?

2. Vrata imam nekako čudno pritrjena.. Zgoraj samo odvijačim tiste vijake ki jih dr�ijo, mislim da dva, spodaj pa imam nekako zavarjeno skupaj in zdaj ne vem a nej to odre�em ali raje pante? Ker kolikor sem gledal se da pante verjetno zamenjati.. in če se jih da, potem odre�em pante, kar je verjetno bolje kot karoserijo :D

3. Tista lučka, ki je nad voznikovimi vrati, ki se pri�ge ko odpre� vrata... Kako spravi� el. kabel do tja? Ker zaenkrat ga �e nism pobral ven, da ne bi imel potem prevelikih problemov z napeljavo novega.. A je velik problem to?

4. Kabli gredo tudi na zadnji del avta. Tam pri motoju je vse zaprto z tistimi "kartonastimi" plo�čami. Od zadnjih luči sem �e dobil kabel ven, ampak nekaj jih je pa tam za plo�čo, ki je za motorjem. Kako pridem do tistih?


Toliko zaenkrat, ostalo pa �e pride :lol:

lp Luka
Car No.1: VW 1300 69`
Oddaj odgovor