Majkl Makina!

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Majkl Makina!

Odgovor Napisal/-a majkl »

To je to! Meni v ponos. Zdaj bo en čas malo v garaži, da ga vsaj kolko tolko uredim...
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zaenkrat je to to...
Uporabniški avatar
pigi
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 37
Pridružen: Ponedeljek 29.10.2007 12:46:21
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a pigi »

zanimivo :D
Uporabniški avatar
Dika
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 175
Pridružen: Ponedeljek 24.9.2007 19:31:03

Odgovor Napisal/-a Dika »

Model 67 kao i ova

Slika

radjena samo jedno leto pa ima razlike od modela do 67 i posle 67, uglavnom limarija, zadnji apron, zadnja hauba.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Nice ride! Zdaj bodo policaji mal zmedeni, ker ne bodo vedli h komu domov prit! K tebi ali Aljažu! :D
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Klemen Klemen napisal/-a:Nice ride! Zdaj bodo policaji mal zmedeni, ker ne bodo vedli h komu domov prit! K tebi ali Aljažu! :D
Hehe jaz nimam nič s tem.... je pa letnik 66 (po septembru... mislim)
Aja pa danes urejeni papirji, v kar še sam nisem najbolj verjel, ker je vse skupaj tak zgledalo... [smilie=butec.gif]
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Lepo majkl [smilie=roke.gif]

zaj pa na delo ne [smilie=mehanik.gif]



Policija pa naj kuj k njemu hodi ko je bližje postaje doma(policijske) :twisted:
CHAPTER Štajerska!!!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Pozdravljeni!
Zanima me če mi zna kdo povedat šifro barve z mojega avta. Je pa mislim da enaka kot na hrošču z video posnetka Vinica 2007 (1.35min)...
Hvala za pomoč [smilie=pirgros.gif]
CHAPTER Štajerska!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Hmm Na the Samba sem našel barvne kombinacije... S tem da pod mojo serijsko številko prideta dve rdeči v poštev... L 456 (11) ruby red in L 54 (33) poppy red. Ali te številke zadostujejo da mi zmešajo pravo barvo? (čeprav ne vem katero točno sm23.gif sm25.gif )
CHAPTER Štajerska!
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

makina

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

Fajn projekt,upam ,da boš novo sezono vozil z nami.Če boš deval gor večjo obutev mam jaz širjene lelgne na pet lukenj zate(l.67) za gume 195-205 -15. :idea:
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Re: makina

Odgovor Napisal/-a majkl »

Red dancer napisal/-a:Fajn projekt,upam ,da boš novo sezono vozil z nami.Če boš deval gor večjo obutev mam jaz širjene lelgne na pet lukenj zate(l.67) za gume 195-205 -15. :idea:
Me zanima... imaš zasebno sporočilo
CHAPTER Štajerska!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Malo novosti. Čez vikend sma z Aljažem zrihtala zavore. Zamenjala sma pakne vse 4 cilindre (na 3 je bil odzračevalni ventil odlomljen) zadaj nove bakrene cevke in spredaj pri rezervarčku nove gumjaste cevke. potem sma še stvar odzračla in stvar deluje. [smilie=ples.gif] [smilie=hop.gif] [smilie=ples.gif]
V albumu sem dodal par slikic razdrtega fergazera.
Aja kaj ve kdo kje dobit klingerit za dihtunge vrezat?
CHAPTER Štajerska!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Spet novosti. Čez vikend sma z Aljažem zrihtala mašino: menjava olja, svečk, cevk za bencin... Sestavla sma tudi fergazer pol pa testna vožnja :D pa je makina šla samo 90km/h :? . Seveda je Aljaž s svojim Know How pogruntal da fertajler ni tapravi in ko sma zamenjala še tega je bug skoraj poletel :eek:- ----> 125km/h pa še malo bi šlo :twisted: . Meritev kompresije je pokazala da je mašina zdrava saj je bila na vseh 4 cilindrih med 9 in 10! Slike pa redno dodajam na http://www.moj-album.com/uredi/majkl-g/10210777/ . Hmm imam še eno prošnjo: potreboval bi kvalitetnega in ugodnega kleparja (in pa takšnega, ki je pripravljen takšne stvari počet) s štajerskega konca. Če kdo koga pozna bi prosil za ZS.
CHAPTER Štajerska!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Zanima me kaj vse je lahko vzrok za to da mi meče iz vzvratne prestave vsakič ko sklopka hoče zagrabit (samo pri mrzlem motorju). Zglob pod zadno klopjo ma kr dosti ˝lufta˝. Je možno, da je hin zobnik?
CHAPTER Štajerska!
Uporabniški avatar
majkl
Ornk hroščar
Prispevkov: 255
Pridružen: Sreda 5.9.2007 17:31:03
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Bom poskusil najprej olje v menjalniku zamenjat pa tisti zglob, ker ko je zagret čisto lepo dela, pol pa bomo dalje vidli... Včeraj mi je Red dancer polepšal praznike! Novi koleščki pa stolčeki [smilie=roke.gif] http://majkl-g.moj-album.com/album/10210777/ Aja pa z Aljažem sva namontirala novo bencin pumpo in nastavla motor, tak da teče kot ura!
CHAPTER Štajerska!
Oddaj odgovor