top chop

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

fritz napisal/-a:konc koncev se bos sam odlocu. ti ga bos naredil, ti se bos vozil z njim.

ampak za skozi boh vzami vsaj dannerta. tale hofman izgleda kot ena stara pre*ukana ku*ba. oprosti izrazu. zaradi mene ima lahko 5 atestov,
raje hodim pes ali vozim naravni rat.
Chop more bit iz pleha. In to cela streha, da zgleda hudo.
fritz
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 38
Pridružen: Ponedeljek 4.7.2005 12:54:52
Kraj: primorska

Odgovor Napisal/-a fritz »

tako je. zato pa rabis dve strehi. ce pa hoces se sibedah kot jaz, potem pa rabis tri strehe. drugace se ne da doseci pravilne in skladne oblike.
I really like your peaches, when i shake your tree
eurit35
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 11
Pridružen: Ponedeljek 3.4.2006 0:14:39

Odgovor Napisal/-a eurit35 »

fritz napisal/-a:
ampak za skozi boh vzami vsaj dannerta. tale hofman izgleda kot ena stara pre*ukana ku*ba. oprosti izrazu. zaradi mene ima lahko 5 atestov,
raje hodim pes ali vozim naravni rat.
Ja. maš prav, da malo čudno zgleda - slike niso najboljše, v naravi je to vse sicer malo lepše... To je pa zato, ker uporablja stranske šipe od speedsterja in je nagnil stebričke naprej.

Za tvojo informacijo, firma Dannert že vrsto let ne obstaja več - je pa njihov chop imel pokončne stebričke. Ne vem, če še kdo izdeluje iz plastike streho za top-chop. Mogoče je čas, da mi začnemo?

Rad bi videl tvojega chopa v živo. Pošlji mi telefonsko, da se lahko dobiva...

LP
fritz
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 38
Pridružen: Ponedeljek 4.7.2005 12:54:52
Kraj: primorska

Odgovor Napisal/-a fritz »

tako, odlocitev je padla.

prodam nedokoncan topchop. avto je v takem stanju kot je na slikah. platisca niso predmet prodaje, avto je na navadnih hroscevih kolesih.
zraven pride se ena streha, na katero je ze navarjen original kovinski hroscev sibedah. klobuk te strehe potreben za koncno linijo strehe.
hrosc je 75 letnik, 1200, km ne vem na pamet.

cena 700 eur.

info zs, mail ali 041 456 759

Slika

Slika

se dve fotografiji pa sta na zacetku teme.

lp
fritz
I really like your peaches, when i shake your tree
denis22
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 19
Pridružen: Nedelja 3.8.2008 13:33:30

Odgovor Napisal/-a denis22 »

a mi lahk kdo poslej plane/načrte oz kje bi dobil homologirane nacrte za top chopa
Oddaj odgovor