Velika obnova hrosca

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Re: odgovor

Odgovor Napisal/-a No »

Kubi napisal/-a:Mislim da un ni mislu izgleda motorja ampak notranjost motorja.
Vem.Vendar tuning motorja mi trenutno se finance nedopuscajo, verjetno tudi nikoli nebom, saj so nacrti za leto naprej, da se vrnem tja kot sem prisel :wink:

P.S VeeDub

Vcasih se clovek zatipka oz. natipka kaj se lepse slisi, glede nato da sta prejsni 2 generaciji bili po poklicu avtolicar vem kako se dela :twisted: :wink:

Glede tistega zakaj jih pa ni bilo vec, pa ti samo tako odgovorim.Zakaj pa ni toliko bmw m6 na cesti kot je cliotov :?: :?: Dejansko je tudi med nami okoli 20 let razlike, kar tudi razlozi razlike med okusi 8) Nwm pa ali dejansko vse stvari mimo vdarim ali pa ste samo tako kriticni in sprejmete samo tisto kar je ze preizkuseno, ter videno vec X.To nisem jaz :!:

[hr]

Dejansko sem mislil ter dobival tudi odziv na vseh forumih, da so iz razloga da si ljudje pomagajo med sabo.Tukaj tega necutim.Vsak pove tisto kar zasledis ce nahitro pogledas na google, da bi pa kdo povedal kako dejansko se kaj naredi pa ne.Tudi noben neupa nobenemu nic rec, ker itak kar kdo rece je narobe(Razn v primerih ko se poznajo osebno).Pol ko pa prosis koga za kaj na PM pa nisi vreden niti odgovora.Samo svoj EGO sirite.

Dejansko sem novinec v horsc sceni, vendar v avtomobilisticni pa definitivno ne.Za mene ste dejansko sibki vsi tisti ki ste tukaj glasni, pokazete pa nena nic.Ob priloznosti za mitting oz srecanja pa vam seveda se nekaj pokvari :roll: :roll:

Pa vesele praznike vsem.



sm11.gif
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Glej, No, je že tako ,da vsak ščiti svoje ozemlje. Vendar, kot pravijo, da kdor poje, ne misli slabo, tako tudi večina tistih, ki vozimo hrošče, ne mislimo slabo. Je pa res, da imajo vsake oči svojega malarja, pa tudi zavist imamo Slovenci včasih v krvi in enostavno kdaj pa kdaj ne moremo iz svoje kože. Smatram pa , da so debate in različna mnenja vedno dobrodošla, seveda, če ne presežejo meje dobrega okusa, kar pa mislim, da se v tem primeru ni zgodilo. Verjamem, da se v naslednjem letu srečamo na kakšnem meetingu, pa boš videl, da smo v bistvu in v veliki večini kar kul druščina!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

Sem ravno prišel s klubske večerje in sem spil kakšen pirček ali pet pa ti bom čist lepo počas napisal da boš tudi ti razumel.Kupil si avto ki ti je bil všeč,delaš na njem kar te je volja,kupuješ dele kateri se ti zdijo v redu,ko pa to objaviš moraš vedeti da ti hroščarji oziroma ljubitelji nismo nevoščljivi.Nasprotno-radi bi ti pomagali ampak naš okus je drugačen.Ko zapenjaš te verjetno radi malo podržimo,ampak nismo škodljivi.Bili smo na marsikaterem shodu oziroma šovu nekateri od nas pred tvojim rojstvom,zato pa moraš biti malo spoštljiv in ponižen pa bomo tudi mi taki do tebe.Oče oziroma stari oče sta lahko JEDERSKA INŽINIRJA sin pa ne bo dosegal večjih rezultatov,to pa je dejstvo,ki te pripelje da boš izstopil in hrošča naredil tako ,da nas narediš zavistne in obenem jezne,ker imamo slabše avte od tebe.

SREČNO NOVO LETO TI ŽELI KUBI
kubi
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Ker je prišlo očitno malo do kratkega stika ti je bilo v zgornjih postih zadeva razložena.
Je pa tudi tako; moramo se videti in se spoznati, da lahko nekatere stvari zastopiš. Ekipa, ki se več ali manj druži med letom si marsikadaj koga privošči ampak vse to zaradi tega, da nebi bilo preveč monotono. Pa zaradi tega ni zamer.
Vseekako upam, da bo šel tale tvoj post v pravo smer. No, daj še slike in še piši o avtu. Navsezadnje smo vsi zaradi tega tukaj.
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

V bistvu sem zelo vesel, da se je končno našel nekdo, ki je bil pripravljen rešiti ta avto. Sam sem se kar dve ali tri leta vozil mimo tiste ograje, za katero je nemočno ždel. Pozimi je bil pokrit s snegom, poleti ga je žgalo sonce in pral dež in nič kaj svetla prihodnost ga ni čakala. Pa si se našel ti, mu ponudil dom in ponovno mu boš vdahnil življenje. Naj izgleda tak, da vama bo obema v veselje, in videl boš, da ti bo hrošč hvaležen. Dejstvo je, da kot vsi hrošči ima tudi tvoj dušo in naj zveni še tako neumno, on ve, da si ga rešil.
Zrel sem za v nebesa!
No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Odgovor Napisal/-a No »

Malenkost me je zanesli.Vendar nekaj resnice je not.Se opravičujem vsem ki se počutite užaljene.Ubistvo ni slo sploh tisti post na kritiko ampak na splosno....
No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Odgovor Napisal/-a No »

Hmm danes sem nekaj malo pucal motor je se dalec od ciscote ampak vseeno:
Torej od danes naprej vem da je motor zlate barve :lol:

Slika

Kaj je znacino za ta tip motorja?AS 21
Slika
No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Odgovor Napisal/-a No »

No po skoraj mescu dni se javlam.Ni kaj dosti novega ker pac ni neke volje trentno.To je pa to:

Slika
Slika
Slika
No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Odgovor Napisal/-a No »

Ups dvojni post
Zadnjič spremenil 1, dne No, skupaj popravljeno 0 krat.
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

zanimivo... Je to barva za katero si se odločil??
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Odgovor Napisal/-a No »

Hmm ne to ni koncna barva
No
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 44
Pridružen: Torek 29.7.2008 22:58:16

Odgovor Napisal/-a No »

Hmm po 4 mescih spanja je prisel 5 mesec v katerem sem rekel da bomo spet zaceli delat hrosca dalje.Danes smo se okvarjali predvsem z bremzami:

Orginalni ter predelan absenkelj:
Slika

Nastavek za disk za odzadaj:

Slika

In pa se samo da sem videl kako pride namontirano zadaj disk+ felnica

Slika

Slika


Seveda se sedaj mankajo nosilci za celjusti, ampak pocasi se dalec pride...
Oddaj odgovor