Remont hrošča

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

rene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 69
Pridružen: Sobota 29.8.2009 10:10:01
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rene »

Evo eno tafrišno sliko sem pa našel ko jo je slikal kolega z malo naprednejšim fotoaparatom.

Slika
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

lepo lepo..

btw, na izolacijo še čaka ali bo tako?
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Uporabniški avatar
Tine
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 102
Pridružen: Četrtek 12.3.2009 12:06:46

Odgovor Napisal/-a Tine »

Kaj pa je s tem kromiranim L- kosom za stabilizirat police na vratih?
Chapter Štajerska.
rene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 69
Pridružen: Sobota 29.8.2009 10:10:01
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rene »

Ta L kos se prodaja pri hoffmanu kot zaščita za vrata za tiste ki imamo grozno ozke garaže ampak je bol tak z kvaliteto ker so malo pretanki in se vihajo ko jih zanetaš. Ampak lukne so že ble tak da ni bilo izbire.
Kar se tiče izolacije sem uporabil take črne samolepilne plošče podobne originalnim, po stropu pa izolacijo za radiatorje. Zvočna izolacija ni ravno perfektna ampak me ne moti.
Če pa si imel v mislih izolacijo podvozja je pa na tem avtu 25 kil bitumna ki ga lahko preko polakiraš.

lp
Uporabniški avatar
Samo.
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 159
Pridružen: Sreda 23.4.2008 13:42:32
Kraj: Šmartno ob Paki

Odgovor Napisal/-a Samo. »

25kg - to je verjetno hec :D drugače pa lušn izdelek
če nimaš svojih sanj, nimaš ničesar
rene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 69
Pridružen: Sobota 29.8.2009 10:10:01
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rene »

24 polnih piksn za na pištolo bitumna je šlo gor - se ne hecam ker avto je praktično vsepovsod našprican z tem. Zdaj pa pride odspodaj še vosek za pod blatnike (sem mislil da obstaja samo tisti za votle predele).
Uporabniški avatar
The Boris
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 171
Pridružen: Ponedeljek 26.10.2009 10:01:00

Odgovor Napisal/-a The Boris »

Dejstvo je da avto začne nekje po petih letih kazat kašne znake rje oz. obrabe, sploh če ga dosti voziš. Če boš pretiraval z vsem tem, ne boš nič kaj profitiral, kvečjemu boš težje opazil kje bo mogoče nastajal kakšen problem in se bo vse tisto nečedje širilo pod vsemi temi plastmi zaščite ;)

Drugače pa avto na sliki ne zgleda švoh, sploh ker smo videli da si ga doma tudi špricnil ;)

Kakšno fotko pa še le pripopaj ;)
Fau V
rene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 69
Pridružen: Sobota 29.8.2009 10:10:01
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rene »

Vbistvu nisem pretiraval v debelini nanosa ampak mogoče kje vse sem našprical bitumen. Celotna šasija odspodaj in odzgoraj, blatniki, spredaj pri rezervni koli, po vratih, celotni zadnji del kabine (pod sedeži, prtljažni prostor za klopjo), zunanji pragi, po celem prostoru okrog motorja in pa celotna školjka ko je bila na boku sem jo odspodaj namazal z bitumnom. Več slik pa še pride.
Oddaj odgovor