Vprašanje za "tega" oranžnega hrošča

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
hroscko
Tafrišn
Prispevkov: 4
Pridružen: Torek 20.7.2010 19:00:43

Vprašanje za "tega" oranžnega hrošča

Odgovor Napisal/-a hroscko »

Zdravo!
Dobil sem kontakt od gospoda kateri si lasti spodnjega hrošča. Po telefonskem pogovoru mi je povedal, da naj bi prejšnji lastnik zamenjal poden ter kompletno obnovil zadevo. Edino kar me moti nima zadaj harmonik pri ogrevanju, vendar mozakar trdi, da naj bi ogrevanje normalno delovalo, da samo dokupim cevi in zadeva spila. Po telefonskem pogovoru mi resnicno deluje izredno posten ter me je mocno zagrel za avto. Zanima me, ce mogoce kaj veste o zgodovini tega avtomobila, ker ce je vse tako kot mi je mozakar rekel po telefonu ze tecem po avto :)))) Aja rekel je se, da je avto tak, da se prakticno lahko vozim za nadalnih nekaj let brez kakrsnih koli problemov :)

Evo se slika:
Slika

LP
Uporabniški avatar
The Boris
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 171
Pridružen: Ponedeljek 26.10.2009 10:01:00

Odgovor Napisal/-a The Boris »

Zdravo.
Jaz sem šel gledat tega hrošča že k prvemu lastniku. Cena je bila 350€, gor je imel alu platišča z petimi vijaki, bobni so bili prevrtani. Podni so bili res menjani, samo ne original, ampak pločevina po pravici povedano mi to ni bilo všeč, ker se je poden zvijal, ker ni bil nič ojačan, samo ravna pločevina. Potem sprednji kljun je čisto poflikan z poliestrom, tu pa tam so še luknje čez, prav tako je za zadnjimi blatniki, kjer hrošči radi zarjavijio. Motilo me je to da so luknje bile flikane z poliestrom. Sedaj ne vem koliko je cena, mislim pa da se je potem prodajal nekje žez 1000€. Tistih 350€ je bil vreden, več pa jaz nebi dal zanj. Sedaj spet odvisno kakšne namene imaš ti z njim :)
Na slikah je res zgledal vredu, vendar si je takšne stvari najbolje pogledat v živo, da vidiš kako in kaj.
Če te še kaj zanima, vprašaj.

Lp
Fau V
hroscko
Tafrišn
Prispevkov: 4
Pridružen: Torek 20.7.2010 19:00:43

Odgovor Napisal/-a hroscko »

No sej zato sem to vprasal, ker mi ni ravno blizu Maribor, je pa cena sedaj 1200€ :eek:-

Hvala ti za tak obsiren opis. Mislim, da bom rajse pocakal na kaj boljsega. Hehe

Ce kdo ve za kaksnega do 1500€, pa da je zadeva vozna in pa dokaj solidna kupim takoj!
Oddaj odgovor