Tapetnik za strop??? Info prosim...

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Tapetnik za strop??? Info prosim...

Odgovor Napisal/-a smrco »

Kot že v naslovu piše iščem kakšnega dobrega tapetnika ki ga poznate, po možnosi v okolici LJ...ni pa nujno...pa če je kdo že delav strop v hrošču pri kašnem tapetniku, kolko se približno gibljejo cene za delo? Hvala...LP
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Vprašaj pri Dimniku, Lj-Bizovik (041/704909). Za ceno ne vem. :?
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Super...sem vprašal...prijazen možakar ni kej, sam je lih ta teden na dopustu, tako da se naslednji teden slišiva, je pa rekel da on sam ne dela stropov, ampak jih dela njegov oče...edino en problem mam...vse šipe bom mogu spet vn dat...pa lih notr sm jih spravu :/ sej nevem kaj sm tut mislu k sm mislu da se da to narest z šipami notr... :P hvala za info file!!!

Če pa še kdo pozna koga je pa še vedno zaželjena kakšna info...mogoče s prve roke :)
PlayBoy & PlayBug!!!
js
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 14
Pridružen: Nedelja 25.4.2010 14:14:42

Odgovor Napisal/-a js »

Že maš mogoče kake slike novega stropa? Bom tudi sam rabil nekoga, ki mi bo porihtal notranjost.
Uporabniški avatar
buba švaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 194
Pridružen: Torek 23.8.2005 9:47:26
Moja vozila: 1960 Hrošč 1200
1975 Hrošč Jeans 1300
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a buba švaba »

Probaj še tegale:

Aleš - Lj.Črnuče?? 041632960

Meni je delal usnje v enem avtu, bil več kot zadovoljen...
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Eto danes peljem k temu v Bizovik...cena je rekel da je okoli 150-200€ upam da se zmenimo za čim ceneje :D Slike pridejo prec ko bo narejeno...
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

No da malo poročam o tapetniku...peljal sem torej v Bizovik...situacija pa je sledeča...narejeno tako tako, s tem, da sem moral sam ponovno vstavljati stekla, ki jih je pobral ven tapetnik z nekim ostrim orodjem, ob čemer je nacufal vso gumo, in se mi je potem špaga v vsakem cufku zataknila in naredila zarezo...torej moram kupit nove dihtunge in jih zamenjati namesto teh, ki so bile v avtu 2 meseca...cena na koncu debelih 200€. Moti me pa predvsem to da se povsod vidi lepilo (robovi, prstni odtisi na tapeti itd...)
Pozna mogoče kdo pameten način odstranjevanja tega lepila?

Slike sledijo v kratkem...
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Sem presenečen, da je delo opravljeno slabo-šlampasto. Včasih je možakar dobro opravil za razumno ceno. Če bi to vedel, ti ne bi dal kontaktne številke. Sicer bi pa na tvojem mestu zadevo reklamiral oz. dela ne bi plačal 8)
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Reklamiraj.
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Joj File...upam da ne misliš da sem kakorkoli jezen nate, to človek pač ne more vedeti...to dela drugače oče od tega ki ima firmo...in je možakar že kar v letih, in očitno z leti je prišla tudi nenatančnost...računal pa je sin, ker je kao njegov s.p. Uglavnem...vse kar mi ni bilo všeč sem mu takoj povedal, plus to da mi je obljublal 150 - 200€ z materialom (alkantaro) ko pa sem začel zbirati barvo je kar naenkrat alkantara bila 70€ za kvadratni meter in kao to ni računice...tako da smo na koncu šli na mikrofirbo ki naj bi bila 10€...sam material me ne moti, saj se ne vidi razlike, gre za princip obljubljanja s katerega potem ni bilo nič...no uglavnem na koncu se je tip hotel z mano skregati da naj ne kompliciram in mu dam denar ker boljšega kao itak za ta "poceni" denar ne bom dobil :/
Škoda...človek se toliko časa trudi da bi bil avo lep, pa špara povsod da lahko vlaga v avto, potem pa ti nekdo zašlampa zadevo in še nesramno veliko za tak zmazek zaračuna...
PlayBoy & PlayBug!!!
jura
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 122
Pridružen: Nedelja 13.9.2009 15:40:11
Kraj: Duplek (MB okolica)

Odgovor Napisal/-a jura »

Lepilo spraskaj z nohti preden postane rumeno.
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Je že rumeno :/ bom jutri šel po antisilikonsko čistilo in probal s tem...upam da ne uničim barve...
PlayBoy & PlayBug!!!
jura
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 122
Pridružen: Nedelja 13.9.2009 15:40:11
Kraj: Duplek (MB okolica)

Odgovor Napisal/-a jura »

Lahko poskusiš tudi navadno čistilo za šipe. Jaz sem s tem odstranjeval umazanijo z notranjih oblog ki se je nbrala med montiranjem ostalih stvari..

Pa malo poslikaj pa naloži slike, da vidimo če je res tak hudo.
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Za lepilo odstranjevat so posebna topila , ki ne poškodujejo materjala, probaj pri Kermavnerju na Dolgem mostu, vem da ga ima.
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Saj ti je več škode naredil kot koristi. Nikoli ne vozi tapetniku avto s stekli, da ti jih on potem snema, natika in vse zjebe, razen če to voziš vrhunskem tapetniku ki to obvlada.

Če si mu plačal no coment, če pa nisi pa nazaj odpeli in se pogajaj naprej.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor