Semering

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
BIG YELLOW
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 21
Pridružen: Petek 18.3.2005 9:57:33
Kraj: ®iri
CONTACT:

Semering

Odgovor Napisal/-a BIG YELLOW »

Imam manjši problem . :oops: Imam generalno obnovljen motor,pa mi je po 700 km spodrinilo semering na g,gredi za vstrajnikom,tako da je spodnji konec bolj ven in mi pušča olje.Vzel sem motor ven zamenjal semering in po 500 km se je včeraj stvar ponovila.Zanima me ali je imel kdo izmed vas podobne probleme,zakaj se taka stvar zgodi in kako je rešil ta problem?!
lp Vine
jernej

Odgovor Napisal/-a jernej »

obstaja moznost, da nimas pravega semeringa, ker se nisem slisal, da bi se to komu zgodilo.

Lp jernej
Uporabniški avatar
SebastjanM
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 135
Pridružen: Ponedeljek 28.3.2005 21:12:57
Kraj: Celje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a SebastjanM »

Če je ležišče semeringa OK in dimenzija prava, potem ti ostane le še enkrat razdret, očistit in s pomočjo tesnilne mase vstavit nov semering. Mogoče imaš pa os zažrto in da prejšnji, recimo orig. semering ni bil na pravem mestu in ti sedaj tudi tega povleče, ampak težko verjetno, ker navadno je to prav lepo na trdo skupaj, kot se spodobi.
Moj hrošč dela brum brum, ko ga naštelam dela brumbrumbrumbrum
Uporabniški avatar
BIG YELLOW
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 21
Pridružen: Petek 18.3.2005 9:57:33
Kraj: ®iri
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a BIG YELLOW »

Ležaji so bili zamenjani,semering je 70-90-10 isti kot stari.Včeraj sem podrl zadevo in vstavil nov semering , ga namazal z loctite in sedaj upam da bo stvar držala.Kupil bi tudi novo lamelo,košaro in potisni ležaj pa me zanima če kdo prodaja in kolikšna je cena. Je pa 205 mm vstrajnik. Vprašal sem vAnet pa trenutno nimajona zalogi!Hvala za info!
Uporabniški avatar
BIG YELLOW
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 21
Pridružen: Petek 18.3.2005 9:57:33
Kraj: ®iri
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a BIG YELLOW »

1600 ccm ,34 uplinjač
Oddaj odgovor