P: Dellorto DRLA 40 (L) in DRLA 36 (D)

Prodam ...

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Tine
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 102
Pridružen: Četrtek 12.3.2009 12:06:46

P: Dellorto DRLA 40 (L) in DRLA 36 (D)

Odgovor Napisal/-a Tine »

Pozdravljeni,

Naprodaj je moj razparjen komplet stoječih vplinjačev Dellorto DRLA.

1. Dellorto DRLA 40, levi. Vplinjač je očiščen površinske umazanije, kanali čiščeni ročno s pištolsko krtačko. Lopute se zapirajo gladko in brez nezdravih zvokov. Kot tak je načeloma dovolj čist za vgradnjo, bi pa osebno za miren spanec priporočal še kako urco posvečanja detajlom ter obnovo/menjavo tesnil in pospeševalne membrane. Manjka ena matica na zatiču za venturi (klasičnih mer, neproblematično dobiti nadomestek), nekdo pa je v preteklosti tudi zamenjal odjema za merjenje podtlaka pod loputami s klasičnimi vijaki, kar pa pri samem delovanju nima pomena. Odlomljen je en penis za dovod/povratek goriva, kar se da popravit z malo ročnih spretnosti ali pa cel dovod zamenjat s celim. Uporabljal sem ga kot model za jemanje dimenzij, ko sem dizajniral sistem odpiranja loput. Odkar je prišel k meni je ždel na mizi in v omari, tako da o samem delovanju žal ne morem poročati, bi pa moral delovati BP. Mehanizem za hladen tek (zaug) na slikah ni montiran, je pa priložen.

Cena: 50 € ali menjava za levega DRLA 36 v izpravnem stanju

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika



2. Dellorto DRLA 36, desni. Vplinjač je še umazan; tak, kot je bil ob nakupu od prejšnjega lastnika. Odpira se gladko in je popolnoma kompleten, potrebuje pa par uric čiščenja ter priporočljivo menjavo tesnil in pospeševalne membrane. O delovanju spet ne morem govoriti, je pa na pogled izpraven.

Cena: 50 €

Slika

Slika

Slika

Slika


V kolikor bi se komu zaluštala oba, je cena kompleta 80 €. Na voljo bodo par dni, nato pa romajo na Ebay.

Vplinjače lahko osebno prevzamete v Mariboru, lahko pa jih pošljem tudi po pošti na moje stroške, vendar le po predhodnem plačilu na TRR; v primeru plačila po povzetju nosi PTT stroške kupec. Če je želja neizmerna, se kot način plačila pogojno sprejme tudi paypal nakazilo.



Več informacij: tine.wolf[afna]amis.net ali 041/314-399 .
Chapter Štajerska.
Oddaj odgovor