Premer cevi za okvir vw trike-a

Ostali VW; buggy, trike, 181, swimm,...

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
rado7rado
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Četrtek 12.7.2007 21:42:14

Premer cevi za okvir vw trike-a

Odgovor Napisal/-a rado7rado »

Imel bi vprašanje glede premera cevi za okvir za vw trike in sicer kakšni premer cevi je priporočljiv oziroma kakšni premer cevi imate vi.Na tem mestu ne bom spraševal za kakšne načrte ker vem da tako ali tako nihče ne bo nič izdal,to pa vem zato ker sem že poskušal na drugih forumih in ni bilo odgovorov.Zato bi lepo prosil če je možno da mi izdate vsaj premer cevi ki ga uporabljate oziroma je primeren za okvir trike-a.
Izredno bi bil hvaležen za bilo kakšno informacijo saj se aktivno pripravljam za izgradnjo vw trike-a.

Lep pozdrav :D

p.s.:Pozabil sem vprašati še kakšen je premer cevi za sprednje vilice.
rado7rado
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Četrtek 12.7.2007 21:42:14

Odgovor Napisal/-a rado7rado »

Kaj res nobeden noče izdat premera cevi za okvir ali pa še ni nobeden trike-er pregledal mojega posta.Mislim da ne prosim veliko saj bi potreboval samo kratek odgovor v cm.
Uporabniški avatar
Pero
Ata s harmonko
Prispevkov: 455
Pridružen: Torek 8.2.2005 13:05:28
Kraj: Naklo
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Pero »

Pozravljen, kar se tiče cevi ti neznam povedat, ker se z izdelavo trajka ne ukvarjam, mam kar rajš hrošča! Kar se tiče tvoje izdelave ti povem toliko, mislim, da jih na tem forumu ni veliko ki bi se stemu ukvarjali vem pa, da je možakar, ki je sam izdelal trajka, vendar nima in nezna uporabljat sploh računalnika, pa hodi na naše sestanke, ki pa so vsak prvi in tretji torek v mesecu na Zajčji dobravi, Lj-Polje! Zato ti priporočam da se zglasiš na sestanku pa ti bo možakar zagotovo dal kake dobre napotke!

Tolk ti jaz lahko pomagam! :wink: :wink:
Trenutno samo ljubitelj VW HROŠČ in TRANSPORTER T1 in T2 to-,

:wink: :wink: :P :P

LP Pero
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Obrni se na Big Yellow, ki je tukaj na foumu.
Je triker in je iz Škofje Loke!
rado7rado
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Četrtek 12.7.2007 21:42:14

Odgovor Napisal/-a rado7rado »

Hvala Pero ampak mi je iz prekmurja malce predalec se za vozit in se v tej vrocini ma to je za pocrkat.
Hvala prav tako tebi Klemen Klemen sem kontaktiral Big Yellow-a in upam na najboljse ter da mi odgovori na vprasanje.
Oddaj odgovor