Izdelava Buggy-a (spet nove slike str.2)

Ostali VW; buggy, trike, 181, swimm,...

Moderator: uredniki

eugene
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 97
Pridružen: Sreda 29.8.2007 10:43:57

Odgovor Napisal/-a eugene »

dobra gred, čeprav jaz bi vzel eno z daljšim hodom. Verjetno je bla cena skoraj ista.
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Ma dobre bojo te celjusti :P Sej avto ni namenjen dirkanju...itak ima vecina novih avtov plavajoce celjusti...pa cist lepo bremzajo!

Kar se tice pa glavne gredi je tko, da je motor ze sestavljen tak kot je...to je komplet long block od Scat-a, ki ga oni sestavijo in prodajo...cena, ce bi hotel met daljsi hod bi bila cca 500 do 600€ vecja, kar pa je enastavno brez pomena, ker bo avto tako in tako premocan. Druga zgodba je, ce bi dal motor v hrosca, ki je tezji in daljsi, in ga nebi tako hitro zacelo vzdigovat spredaj...
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
Luka
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 28
Pridružen: Nedelja 19.3.2006 20:06:21
Kraj: Brezovica pri Lj

Odgovor Napisal/-a Luka »

zgleda super :|to
Pa še te slike so bolše kot v kateri koli knjigi in si mi razjasnil eno ali dve zneznanki :D
Car No.1: VW 1300 69`
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Hehe...me veseli da lahko komu pomagam...ce kej rabis kar vprasaj, mam se veliko slik in pa znanja, saj to ni ravno moj prvi zracnohlajencek na komplet restavriranju ;)
PlayBoy & PlayBug!!!
Predelan hrošč
Tafrišn
Prispevkov: 8
Pridružen: Sobota 25.7.2009 18:32:11

Odgovor Napisal/-a Predelan hrošč »

smrco napisal/-a:Hehe...me veseli da lahko komu pomagam...ce kej rabis kar vprasaj, mam se veliko slik in pa znanja, saj to ni ravno moj prvi zracnohlajencek na komplet restavriranju ;)
hej hej, zdaj je pa že veliko časa minilo, je buggy že sestavljen? LP
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Hja projekt je malo zastav, ker ni lih casa trenutno, mamo namen v kratkem se lotit zadevo dokoncat :)
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Super, da se dogaja... Komaj čakam, da vidim buggy-ja na cesti... Kaj pa dokumentacija? Na LPP bo poliester školjka težko šla skoz :?
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Školjka ni poliesterska, ker se mi po pravici poliester gnusi zaradi problemov s pokanjem, in sm se lotil izdelave komplet karoserije iz pleha...sliši se nemogoce, pa niti ni tako tezko, samo dobro si moraš naresti osnovo pa gre...upam da bojo na LPPju manj komplicerali za pleh...
PlayBoy & PlayBug!!!
Predelan hrošč
Tafrišn
Prispevkov: 8
Pridružen: Sobota 25.7.2009 18:32:11

Odgovor Napisal/-a Predelan hrošč »

smrco napisal/-a:Školjka ni poliesterska, ker se mi po pravici poliester gnusi zaradi problemov s pokanjem, in sm se lotil izdelave komplet karoserije iz pleha...sliši se nemogoce, pa niti ni tako tezko, samo dobro si moraš naresti osnovo pa gre...upam da bojo na LPPju manj komplicerali za pleh...
pa daj malo slike gor kak to zgleda tranutno....res prosim. LP
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Joj...nimam poslikano...bom poslikav pa ti naloziv, ceprav ni glih nevem kaj za vidit se, ampak ok :)
PlayBoy & PlayBug!!!
Oddaj odgovor