Radgona-Velikonočna zajčkova vožnja

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
mitja
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 58
Pridružen: Petek 1.2.2008 20:25:25
Kraj: Lenart

Radgona-Velikonočna zajčkova vožnja

Odgovor Napisal/-a mitja »

Zanima me če gre kdo v ponedeljek v Radgono?
hrošč 1500,T3 single cab
Uporabniški avatar
Skrjanc jr.
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 379
Pridružen: Četrtek 10.2.2005 11:24:25
Kraj: ®irovnica

Odgovor Napisal/-a Skrjanc jr. »

Če bo lepo vreme pridem 8)
1968 Karmann GHIA
1972 1303
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ja, tudi posadka Krebs senior bo v primeru lepega vremena krenila na pot. Še kdo?
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Če kdo želi, odhod iz Maribora proti G. Radgoni je nekako ob osmih zjutraj s parkirišča Strojkoplast v Melju v Mariboru. Pomeni, za tiste iz smeri Celja izvoz Maribor-jug, potem pa samo smer Avstrija( Šentilj) mimo OMV na desni, mimo Bauhaus in OBI na desni, ravno skozi semaforje, preden se cesta razcepi, se držati levo, mimo table konec Maribor, potem pod kratkim nadvozom, pa mimo izvoza Pobrežje, pa skozi kratek predor. pa čez reko Dravo- takoj izvoz desno, pri semaforju desno, skozi prvo križišče naravnost, potem pa s te ceste čim je možno levo na parking firme Strojkoplast ( Meljska c.47)
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Skrjanc jr.
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 379
Pridružen: Četrtek 10.2.2005 11:24:25
Kraj: ®irovnica

Odgovor Napisal/-a Skrjanc jr. »

Ata Krebs napisal/-a:Če kdo želi, odhod iz Maribora proti G. Radgoni je nekako ob osmih zjutraj s parkirišča Strojkoplast v Melju v Mariboru. Pomeni, za tiste iz smeri Celja izvoz Maribor-jug, potem pa samo smer Avstrija( Šentilj) mimo OMV na desni, mimo Bauhaus in OBI na desni, ravno skozi semaforje, preden se cesta razcepi, se držati levo, mimo table konec Maribor, potem pod kratkim nadvozom, pa mimo izvoza Pobrežje, pa skozi kratek predor. pa čez reko Dravo- takoj izvoz desno, pri semaforju desno, skozi prvo križišče naravnost, potem pa s te ceste čim je možno levo na parking firme Strojkoplast ( Meljska c.47)
Se dobimo tam...
1968 Karmann GHIA
1972 1303
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Velikonočna zajčkova vožnja je za nami, vreme prekrasno, domačini in gostinci izredno dobri gostitelji, skratka zelo prijeten in zanimiv zaključek praznikov. Pa še 35-40 VW vozil je bilo zbranih na prizorišču in se prevažalo po radgonskih hribih in dolinah :D
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor