Štrk Tour Murska 2010

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Zen napisal/-a:Aaaa jel se može u MaÄ‘arsku s osobnom ili moram imat putovnicu?!
Samo čekam, da od nekud doleti neka bomba od nekog, kome si nepoznat i ko bi mogao zaključit, da si jedan običan štrk :lol:
Zrel sem za v nebesa!
HERBIE 1975
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Nedelja 23.5.2010 22:29:17
Kraj: ŠOŠTANJ

Odgovor Napisal/-a HERBIE 1975 »

Anton aus zaključma tole ,ker vidim da tud ti mene nisi najbolj razumel kaj ti hočem jaz povedat, tako da pri tej temi verjetno ne bova prišla skupaj.Vse povsod se najde nekdo ,ki misli da je pomembnejši od drugih,mislim pa da se veliko ljudi strinja z mano ,saj tu ne gre za nič drugega kot za druženje in ljubezen do zračno hlajenih vw vozil.Poanta vsega je v tem da sploh ni važno od kdaj si zraven ,pa od kod si ,pa kolkrat si bil kje ,poanta je v tem da prideš in se imaš fajn.Čar vsega je pa v tem da si vsak porihta svojega vw-ja tako kot njemu paše.Upam da bo Jože še dolgo predsednik našega kluba, ker razmišlja podobno kot jaz.
Vabim vse novopečene hroščarje da se nam pridružijo,več nas bo ,lepše nam bo.Anton pa srečno.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Ata Krebs napisal/-a:
Zen napisal/-a:Aaaa jel se može u MaÄ‘arsku s osobnom ili moram imat putovnicu?!
Samo čekam, da od nekud doleti neka bomba od nekog, kome si nepoznat i ko bi mogao zaključit, da si jedan običan štrk :lol:
Roda :)
Uporabniški avatar
dexit
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 73
Pridružen: Nedelja 17.6.2007 12:59:02
Kraj: belgrad[e]
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a dexit »

Zen napisal/-a:Aaaa jel se mo�e u Mađarsku s osobnom ili moram imat putovnicu?!
izgleda da su ga pustili preko madjarske granice, nema mu ni traga ni glasa? :lol:
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

Zen napisal/-a:Aaaa jel se može u MaÄ‘arsku s osobnom ili moram imat putovnicu?!

Alo ZEN super bum te sačekal kot Blatnog jezera :lol: .....
(na žalost sam na moru...vidimo se na Bledu čeka te "Jelenizacija- Bambusacija- Brničke...) :lol:
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Evo, Štrk tour smo preživeli, langaš za 5, vožnja z brodom preko Mure tudi, muzika kot vedno ta prava v petek in soboto, domačini oz. organizatorji so iz leta v leto boljši gostitelji. Bilo je okrog 80 avtomobilov in med njimi - zanimivo tudi gostje iz Nemčije, Poljske in Nizozemske ob standardnih Madžarih, Srbih in Slovencih. Bilo je še nekaj zanimivosti, vendar te informacije naj ostanejo rajši zakodirane :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor