VHS MLADENOVAC 2010, Serbia

Srečanja izven Slovenije.
Meetings outside of Slovenia, you can add your meeting here.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

VHS MLADENOVAC 2010, Serbia

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

We are going of course.

Slika
Uporabniški avatar
Dika
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 175
Pridružen: Ponedeljek 24.9.2007 19:31:03

Odgovor Napisal/-a Dika »

Konacno mogu da kazem da smo pripreme priveli kraju! Veliki napor smo ulozili da otklonimo nedostatke koje smo uocili na dosadasnjim skupovima i mislimo da smo tu napravili solidan napredak. Prevashodno smo se potrudilii da boravak u kampu bude sto prijatniji, tu nam je mnogo pomogla mlada a vec ugledna novosadska firma "MobilSistemi" http://www.mobilsistemi.co.rs/srp/ .
Kao i do sada kotizacije u Mladenovcu nema, ali zato ima sljivovice, sokova i ostalog pića! Verujem da ucesnici proslogodisnjeg skupa nisu zaboravili ukus sumadijskog piva, bice i njega! Sem prirodnim lepotama nase podrucje je bogato i lovnim rezervatima, pa ce se lovci Mladenovca pobrinuti da pripreme lepu veceru prvoga dana skupa!
Ukoliko ste spreceni da u Mladenovac dodjete 11.VI ocekujemo Vas i 12.VI u centru grada sve do 12h, dodjite necete se pokajati!

Program skupa

11.VI
od 15 h. Ocekujemo dolazak ucesnika u kamp koji je smesten kod OS Kosta Djukic na Seltersu.

19 h. Potpalicemo rostilje a Vi se pobrinite sta cemo baciti na njih.
Da vecera ne bude previse suva pobrinuce se lovci Mladenovca!
Naravno, bice tu i zabave i muzike!

12.VI
9 h Dorucak u kampu.
od 10 h. se selimo u centar grad gde cemo sacekati ucesnike skupa koji dolaze tog dana, naravno tu ce ucesnici popuniti prijave i dobiti poklone koje vam organizatori pripremaju.
12 h. Odvescemo Vas na par istorijskih lokaliteta u nasoj okolini. Kako je juni mesec ove godine u znaku svetskog fudbala, pripremili smo teren na koji pozivamo medjunarodnu ekipu na mec! Mec cemo odigrati u Nemenikucama gde ce se nasi domacini pobrinuti da se malo i osvezimo! Ove godine necemo zaobici nas Kosmaj na kom cemo ohladiti ljute masine!
oko 15,30 h. se vracamo u Mladenovac, tacnije u Sportski centar gde za ucesnike skupa pripremamo rucak.
Nakon rucka vracamo se u kamp gde smo vam pripremili jos igara. Uz igru i zabavu podelicemo i priznanja ucesnicima skupa. Sve ovo naravno uz dosta muzike.

13.VI
Dorucak za ucesnike skupa i ono sto uvek tesko pada rastanak

P.S. Na udaljenosti od 7-8 kilometara od kampa postoji par motela u kojima ucesnici mogu da obezbede prenociste ukoliko ne kampuju!
Uporabniški avatar
fušar
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 153
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 17:58:55

Odgovor Napisal/-a fušar »

Ojla

Ali gre gdo v Mladenovac :lol:

Jaz najverjetneje odrinem v četrtek popoldne :D
Družba bi prav prišla!
LP J&I
.......................
1961 vw T1 v obnovi
1967 VW Hrošč
1975 VW T2b Marjetica
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

ALO vsi, ki ga boste pičili za "grad mladosti" :lol: vam želim ludi provod...!!!
ITAK pa v to ne dvomim, saj Čika Dika ve kako se streže tem stvarem :lol: Na žalost se mi letos ne bo izšlo.....se pa vidimo ziher 100% drugo leto!!!

@ ČIKA DIKA& FAMILY&COMPANY jedan veliki pozdrav!!!!

p.s. itak da me ne boste pogrešali
:roll: ampak ziher se me pa boste spomnili ko bo treba pečti roštiljado ha,ha..
Uporabniški avatar
Dika
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 175
Pridružen: Ponedeljek 24.9.2007 19:31:03

Odgovor Napisal/-a Dika »

pomaranca72 napisal/-a:ALO vsi, ki ga boste pičili za "grad mladosti" :lol: vam želim ludi provod...!!!
ITAK pa v to ne dvomim, saj Čika Dika ve kako se streže tem stvarem :lol: Na žalost se mi letos ne bo izšlo.....se pa vidimo ziher 100% drugo leto!!!

@ ČIKA DIKA& FAMILY&COMPANY jedan veliki pozdrav!!!!

p.s. itak da me ne boste pogrešali
:roll: ampak ziher se me pa boste spomnili ko bo treba pečti roštiljado ha,ha..
Hvala na pozdravima :!: A videcemo se uskoro!!!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Vsem, ki potujete na istok, srečno pot in mejte se, organizatorju pa sončno vreme in veliko avtomobilov sm50.gif
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Mi smo vsi nazaj živi in zdravi tako kot naši avti! :) Kak je bil to zakon vikend :twisted:
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Kako je to lepo prebrat.... Kaj pa kakšna fotka vtisov 8)
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

A bo zadosti, a še? :D

Slika
Oddaj odgovor