9. VW srečanje - Črna Gora (Tivat)

Srečanja izven Slovenije.
Meetings outside of Slovenia, you can add your meeting here.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
anchy
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 640
Pridružen: Četrtek 9.8.2007 10:12:54
Kraj: mengeš

9. VW srečanje - Črna Gora (Tivat)

Odgovor Napisal/-a anchy »

Od 09.06 do 11.06. v Tivatu poteka 9. VW srečanje.
Ekipa se bo na pot odpravila v soboto, 03.06.2017, v večernih urah. Od nedelje, 04.06. do četrtka 08.06.2017, se bomo ustavili v južni Dalmaciji, na polotoku Pelješac, blizu kraja Orebić.
V četrtek se iz Orebića odpravimo na srečanje, in se vračamo v nedeljo, 11.06.2017, v večernih urah.

Mare
Toni
Iztok
Bogdana
Tihi
Ana
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 9. VW srečanje - Črna Gora (Tivat)

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

anchy napisal/-a:Od 09.06 do 11.06. v Tivatu poteka 9. VW srečanje.
Ekipa se bo na pot odpravila v soboto, 03.06.2017, v večernih urah. Od nedelje, 04.06. do četrtka 08.06.2017, se bomo ustavili v južni Dalmaciji, na polotoku Pelješac, blizu kraja Orebić.
V četrtek se iz Orebića odpravimo na srečanje, in se vračamo v nedeljo, 11.06.2017, v večernih urah.

Mare
Toni
Iztok
Bogdana
Tihi
Ana
To seveda ne velja kot obvestilo, da boste pač vedeli, ampak šteje bolj kot vabilo, da, če kdo želi, se seveda lahko ekspediciji mirno pridruži !!
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 9. VW srečanje - Črna Gora (Tivat)

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ker se ni priglasil noben dodaten kandidat, bomo na pot krenili pač sami v omenjeni zasedbi. Chapter Štajerska krene na pot čez dobro uro, kompletna posadka pa okrog osmih zvečer. Še je čas, da se kdo pridruži - start point je pri Bolta Brothers v Lj. - Sneberje !!
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 9. VW srečanje - Črna Gora (Tivat)

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

No, pa smo po dobrih osmih dnevih nazaj, polni prelepih vtisov tako iz vmesne postojanke na Pelješcu v kraju Orebić, kot tudi iz naše končne destinacije Tivata. Na srečanju je bilo okrog 50 avtov ( nam v posebno veselje tudi ćika Dika z ženo ter legendarni Zozon ) preživeli smo večer ob kitari in petju pa še enega ob živi glasbi, bili smo na Lovčenu na ogledu Negoševega mavzoleja, pa še vedno je bilo dovolj časa za kopanje in obilo zajebancije. Črnogorci so napovedali svoj prihod v Lesce.
Fantasia, tebe pa smo občasno sanjali - mogoče bi bil res tisti kamenček v mozaiku, ki je morda manjkal, ob Iveku, seveda !!
Vožnje v eno smer pa je 12 ur, tako, by the way !!!
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor