VOZI ME VLAK V DALJAVE.....

Srečanja, za člane kluba in povabljence.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

VOZI ME VLAK V DALJAVE.....

Odgovor Napisal/-a Toni »

SOBOTA, 26. FEBRUAR 2022

Večina naših vozil je še vedno na zimskem spanju. V mesecu februarju se bomo zato z vlakom iz Ljubljane odpravili v Litijo. V Litiji si bomo ogledali Rudnik Sitarjevec in gotovo se bo še kaj našlo. Izlet bo 26.02.2022. Več informacij, o uri in podobno, sledi naknadno. Se vidimo!
Priponke
vlak.jpg
vlak.jpg (88.03 KiB) Videno 406 krat
Herbie Fully Loaded
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Re: VOZI ME VLAK V DALJAVE.....

Odgovor Napisal/-a Toni »

Podajamo vam še dodatne informacije za naš izlet.
Dobimo se na Železniški postaji v Ljubljani (pri vhodu za nakup kart), ❗️26.02.2022 ob 07:15. ❗️
Odhod 🚄vlaka 🚟iz Ljubljane je ob 07:40. V Litijo prispemo ob 08:10 uri.
Sprehodili se bomo do 🤡pustne tržnice,🤡 kjer si bomo ogledali »Volilno pustno tržnico«. Na pustni tržnici si bomo lahko privoščili tudi 🍩pustne dobrote. 🍩.
V primeru, da boste v Litijo prišli s svojim prevoznim sredstvom se dobimo na Tržnici ob 08:30.
Ogled ⚒rudnika Sitarjevec⚒ je ob 10:00 uri. Do rudnika se bomo odpravili peš (cca. 2 km). Vstopnina za ogled znaša 18€ (cena je sponzorirana saj je drugače 30€). Ogled rudnika traja cca. 2,30 ure.
Po ogledu bomo dogovorili ali se odpravimo na 🥘🥗 kosilo/pizzo 🍕 oz. ali zopet odidemo do tržnice, kjer je 🎈🎉celodnevno pustno 🎊dogajanje.
O odhodu se dogovarjamo sproti.
Ne pozabite 26.02.2022 je pustna sobota. Maske dobrodošle 🤖🤡👹👿👻👸🤴🧑‍🚀🦸‍♂️🧛‍♂️🧜
Prijave niso obvezno bomo pa veseli, če nam sporočite ali pridete (zaradi organizacije).😃
Herbie Fully Loaded
Oddaj odgovor