Odbijači za hrošča letnik 1968!

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Damjan-Špela
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 18
Pridružen: Ponedeljek 17.8.2009 8:13:18
Kraj: Slovenj Gradec
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Damjan-Špela »

Tale je isti če se ne motim, pa se mi dopade...


Slika
Hrošč, Kafer...krom&krom...
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

Bug Customs napisal/-a:brezu zamere ampak jaz se ti bom smejal ko te vidim na cesti. Eni pač nimajo okusa , žal.
lol
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Uporabniški avatar
Mahne
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 101
Pridružen: Torek 27.3.2007 17:14:05
Kraj: Brkini/Lj.

Odgovor Napisal/-a Mahne »

Ta na sliki bi znal bit letnik 67 za ameriško tržišče in ni tak kot tvoj 68. Popravite me prosim če se motim, ampak 67 je imel še ta dolgo haubo spredaj? Ker po mojem takim ta odbijač paše, unim od 68 naprej pa malo manj.

Še dva letnik 67 s takimi odbijači:
Slika

Slika
Uporabniški avatar
OLD
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Četrtek 7.8.2008 8:27:05
Kraj: med belokranjskimi griči

Odgovor Napisal/-a OLD »

Zakaj nisi nabavil starejši tip -67?
vw je kot vino, starejši je-boljši je
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Ja na sliki je 67 , ker so za export modele dal eno leto prej ta okrogle lučke gor . Američani , so tako ali tako že prej imel halogenske inserte v prvih lučeh in so jih tako samo prestavili ven. In tako je kot praviš , ta avto ni isti kot 68!
Damjan-Špela
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 18
Pridružen: Ponedeljek 17.8.2009 8:13:18
Kraj: Slovenj Gradec
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Damjan-Špela »

Hm zakaj nisem nabavil mlajšega? Dolga zgodba...na tega hrošča sem naletel slučajno pri enemu prijatelju, ki ga je imel že kakih 8 let v garaži in ga je samo razstavil, potem pa naprej praktično nič. Pa sma bila enkrat s punco pri njemu, pa se ji je kr dopadel...pa smo ga vzeli se mi zdi da za 300 €, potem pa se je začelo...prej so bili zame vsi hrošči enaki, ni bilo razlike...ko pa začneš iskat dele, eno pa drugo, pa vidiš razlike...in zdaj definitivno, ko poštimam tega, nabavim pod letnikom 68 še enega...mlajšega...padeš not, to je to...

Lp
Hrošč, Kafer...krom&krom...
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

-67 starejši...
Uporabniški avatar
OLD
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Četrtek 7.8.2008 8:27:05
Kraj: med belokranjskimi griči

Odgovor Napisal/-a OLD »

Bug Customs napisal/-a:-67 starejši...
Sem imel v mislih starejšega od 67 letnika. Tudi jaz prisegam na originalnost. Res pa je, da imajo vsake oči svojega malarja. Saj ta letnik 68 je tudi lep z lučmi "peglezen" in navadnimi odbijači. Veliko lepši kot novejši. Vsaj meni. Veliko veselja ob sestavljanju in kasneje v vožnji z njim, pa kakšen že bo.
vw je kot vino, starejši je-boljši je
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

Ja,ko boš pa kupil do 67,pa ti bo nekdo zatežu da vzemi pod letnik 57,veš tak ,ki ma zadej majhno šipo,ne ne vzem raje unga ,ki ma dve mejhne šipe zadaj pod letnik 53,če pa že dobiš takega pa glej da bo letnik 47 pa boš imel najstarejšega,ta pa bo zadosti lep.Vsak naj dela kar mu paše,pa kar so njegove možnosti,zato pa obstajajo različne firme pa še te imajo različne modele,enako pa velja za predelave.
kubi
Uporabniški avatar
OLD
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Četrtek 7.8.2008 8:27:05
Kraj: med belokranjskimi griči

Re: odgovor

Odgovor Napisal/-a OLD »

Kubi napisal/-a:Ja,ko boš pa kupil do 67,pa ti bo nekdo zatežu da vzemi pod letnik 57,veš tak ,ki ma zadej majhno šipo,ne ne vzem raje unga ,ki ma dve mejhne šipe zadaj pod letnik 53,če pa že dobiš takega pa glej da bo letnik 47 pa boš imel najstarejšega,ta pa bo zadosti lep.Vsak naj dela kar mu paše,pa kar so njegove možnosti,zato pa obstajajo različne firme pa še te imajo različne modele,enako pa velja za predelave.
Lepo, Kubi nam je vsem skupaj pokazal, da pozna grobo zgodovino skoraj vseh prehodov po letnikih. Čestitam! Kot sem že zgoraj napisal, vsake oči imajo svojega malarja. In se strinjam s tem da namontirata Damjan in Špela starejše odbijače na svojo mašino. Zažgal bi pa tudi s svojimi originalnimi odbijači, saj je letnik 68 zelo lep model VW-ja.

Lep pozdrav...
vw je kot vino, starejši je-boljši je
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

Hotel sem povedati da stvari nimajo mej ko gremo v detajle.Kar pa se tiče grobega poznavanja,vsaka stvar se da videti v knjigah,ali pa če slepo verjameš ljudem ki pišejo po forumih.
kubi
Uporabniški avatar
OLD
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Četrtek 7.8.2008 8:27:05
Kraj: med belokranjskimi griči

Re: odgovor

Odgovor Napisal/-a OLD »

Kubi napisal/-a:Hotel sem povedati da stvari nimajo mej ko gremo v detajle.Kar pa se tiče grobega poznavanja,vsaka stvar se da videti v knjigah,ali pa če slepo verjameš ljudem ki pišejo po forumih.
Točno tako je! Strinjam se s tabo tako v prvem kot drugem primeru.

Lep pozdrav in lepo nedeljo...
vw je kot vino, starejši je-boljši je
Oddaj odgovor