19. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 19.-22.8.2010

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Dragi hroščarji, busarji, typ3-jisti, trikerji, dragi PRIJATELJI!
HVALA, ker ste se udeležili 19. Mednarodnega srečana zračnohlajenih VW vozil, Let's bug together #19. Brez Vas nam nebi uspelo! Prešli smo magično številko 200 in to kar za 35 vozil. Z velikim veseljem vas pričakujemo na Let's bug together #20, kjer mislim, da nova magična številka 300 z ekipo in vremenom, ki je bila na razpolago letos ni nemogoča.
Klub se zahvaljuje tudi vsem sponzorjem in donatorjem, ki so nam v času recesije pomagali na različne načine!

Posebna zahvala gre članom VW HROŠČ KLUB SLOVENIJA, ki so trdo delali ne samo 6 dni v Lescah vendar celo leto, da so spravili srečanje pod streho! Najboljši ste! HVALA!


Slika
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Toni »

kok sem jst utrujen!!!!!!Še vedno od srečanja. bozicek_razz.gif [smilie=resilc.gif]
Herbie Fully Loaded
misha
Tafrišn
Prispevkov: 9
Pridružen: Torek 16.12.2008 18:02:19
Kraj: Beograd
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a misha »

I mi stigosmo u Beograd bez problema. Skup je bio fantastican, a organizacija besprekorna, zaista prelep odmor. Sledece godine dodjemo sa kombijem 8)
www.thegoldenbug.com
TGB ponovo radi :D
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Uporabniški avatar
Milos_1
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 43
Pridružen: Torek 6.5.2008 19:53:49
Kraj: Prag

Odgovor Napisal/-a Milos_1 »

Evo prevoda nekih komentara sa ceskoj foruma. Samo ne znam, zasto mi ne radi crvena boja i drugacija velicina fonta...

Hm, ovakvu zahvalnicu od organizatora skupa u Ceskoj bi vrlo ocenio. Ne samo "bili smo na skupu i bilo je tako i onako" ali "hvala vam sto ste dosli na nas skup" to u ceskoj necete doziveti. Respect Hrosc Klub!

Lepa preporuka, sledece godine idem sigurno. Sloveniju jos nemam urezanu na kundaku, ali po slikama vidm da se skupljaju auta koje zbilja treba videti uzivo.

Evo i ja sam zavrsio slike, i napokon sredio utiske sa skupa
Mogu reci, da je skup bio zbilja super, napr. po samom dolazku u kamp, odmah me je pitalo 5 organizatora da li mi nesto treba...
Prikljucak struje se podrazumeva kao standardna stvar, akcija spasavanja Gogo zadnjeg prozora je bila luksuzna...
Doruca, vecera, kompletan katering, najveca ocena 1
Striptiz je isto bio OK, devojka je ocigledno bilo pazljivo odabrana :-)
Jedina fleka je bila povremeno ludiranje mladih ribizli... pijenje i tehno iza satora u 3 ujutro nije nista narocito, ali i mi smo bili slicni, zar ne? Momci, vidimo se sledece godine :-)
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Miloše, imam i ja jednu molbu!
Ako ti nije teško, zamolio bih te, da svim tim ljudima, koji sa toliko oduševljenja i pozitivnih emocija pišu utisce sa susreta u Lescama, samo kažeš to jest napišeš u češkom jeziku, da smo ipak samo pokušavali korektno odradit svoj posao! Stvar je možda u tome, što se nijedan, ko doÄ‘e na naš susret, ne smatra ućesnikom, nego prijateljem! A za prijatelja nikad ništa nije teško, pa tu smo zbog vas. A iduće godine nastojat ćemo biti još bolji, kako u ponudi tako još više u odnosima.
Puno nama znaći, ako ste stvarno bili zadovoljni i još jednom hvala, što ste nama dali mogučnost, da vas ugostimo!
Miloše, to je poslednja molba za neki prijevod na češki forum, nemoj se bojat, nećemo te zaposlit kao prevodioca i puno ti hvala [smilie=thanx.gif]
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Milos_1
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 43
Pridružen: Torek 6.5.2008 19:53:49
Kraj: Prag

Odgovor Napisal/-a Milos_1 »

Ata, sto se tice prevoda, meni je zbilja zadovoljstvo prevoditi ovakve tekstove, tako da sam vam (i ne samo Hrosc klubu) bilo kad na raspolaganju.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Milos_1 napisal/-a:Ata, sto se tice prevoda, meni je zbilja zadovoljstvo prevoditi ovakve tekstove, tako da sam vam (i ne samo Hrosc klubu) bilo kad na raspolaganju.
Naučit čemo mi češky :lol:
KdF
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Sobota 8.12.2007 11:12:53

Odgovor Napisal/-a KdF »

HROŠČ SODI K DRUŽINI, LE DA STANUJE V GARAŽI.
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

pinči
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 11
Pridružen: Nedelja 19.9.2010 9:28:12

Re: bled

Odgovor Napisal/-a pinči »

[quote="KAPUCINO BUG"][smilie=plosk.gif] Vse pohvale organizatorju in vsem ,ki so pomagali do tako dovršeno izpeljanega srečanja.235 noro lepo število vw-jev na enem prizorišču.
Naša ekipa je uživala in to srečanje bo v lepem spominu.
Mogoče minus z moje strani ocenjevalcema vozil 5.gif
g]
Slika
______________________________________________________________________________________________________________________________

evo najjače zasedbe :lol: :D
pinči
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 11
Pridružen: Nedelja 19.9.2010 9:28:12

Odgovor Napisal/-a pinči »

tako pa je letos zgledal B.T. obdan z visoko žico pod štromom, pazniki pa so bili varovanje COCKTA ha,ha..
Slika


_______________________________________________________________
----------------------------------------------------------------------------------------



sam je mogo bit pa bol švoh štrom, da smo se obešali gr ko opice :lol: :P
Oddaj odgovor