19. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 19.-22.8.2010

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Klemen Klemen; bravo

Beli; Mene T3 absolutno ne motijo na srečanjih, samo pokalov jim pa nebi dajal.
Slika
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ker imam pač jaz T3 ne morem biti tiho, Beli ti je lepo napisal stavek.

Momo, udeleženec srečanja je vsak katerega na osnovi kotizacije organizator spusti na prireditveni prostor in ni važno ali je to T3, T1, Bugati... in cilj tega je tudi št. udeležencev, tako da ne gledat na preteklost ampak sprijaznit se z dejstvi katere so na današnji VW sceni in vsak posameznik po svoje ceni svoje vozilo.


Momo malo ne razumem tvojga mišlenja.

Anton, če ne dobi pokala še ne pomeni da ga kdo zaničuje in sam niti slučajno ne oz. nisem hotel zaničevat T3. Zame je oldtimer oldtimer.

Lesce je srečanje zračnohlajenih VW zate je pa oldtimer oldtimer jako malo pravih oldtimerjev je bilo v šotorju v nedeljo.

Ampak, ampak, ampak, če imaš takšno mišlenje malo že diši po tem da jih kratko malo ne j****.

Saj ni problem, bom se drugo leto fejst, fejst potrudil, ((kako se znam potrudit glede organizacije itak že veš)), da moji komerati s T3 ostanejo zunaj morda pa tudi jaz pridem samo s hroščem.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

bled

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

Zelo nazorno Klemen [smilie=plosk.gif] ,ko sm to gledal sm mel občutek,ko da sm še kr tam gor.Vse pohvale.
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Točno sem vedel kaj bo... Ko napišeš, kar misliš in nekoliko odstopaš od mnenja drugih, se zmeraj najde nekdo....

Ne vem kaj je za koga oldtimer ali pa pravi oldtimer, osnovno po defifniciji:
Starodobnik - vozilo starejše od 25 let (v kolikor ima certifkat, spada tudi med tehnično-kulturno dediščino Slovenije - original ali pa predelava)

"Zame je oldtimer oldtimer" - mislim, da sem odgovoril. Cenim vse oldtimerje in ljudi ki vlagajo v njih. Tudi T3 cenim iz vidika oldtimerjev (tudi vodnohlajene). Ne zdijo pa se mi poveličevanja vredni na aircooled meetnigih. Ker tudi tiste T3 z zračnohlajenim mototrjem, ne spadajo med najlepše in najboljše zračnohlajence iz oči glavnine, in ne oči posamznikov (toliko lepi in dobri, da bi dobili pokal).

Kolikor jaz poznam to sceno je glavnina vozil starejša od 25 let in ima zračnohlajene motorje.

In kakor je Beli napisal... v smislu... sprijaznit se, da se vw scena spreminja in da vsak po svoje ceni svoje vozilo...

Se strinjam, se spreminja OK in me niti ne moti! Tud T3 na srečanjih me ne motjo (razen, priznam, tisti ki niso aircooled, po možnosti pa še diesli - pa še to NE v takem smislu, da jih, če bi bilo po moje, ne bi spuščali na srečanje). Vzrtajam pa pri svojem mnenju, da se še tako zrihtan T3 ne more primerjat z T2 ali T1 - in jim jaz tudi v bodoče nebi dajal pokalov.

Tudi sam imam, kot večina ve, imam dva zračnohlajenca, pa ju ne poveličujem in se nikoli ne vprašam zakaj ne dobim pokala (sam sem sicer nor na svoja vw-ja in ju nebi zamenjal za nič na svetu, pa vseeno vem, da je na srečanjih toliko lepših in boljših, ki si zaslužijo pokal, pa ne iz mojega subjektivnega ampak objektivnega mnenja, ostajam na realnih tleh, da se moja avta, vsplošne pogledu ne moreta primerjat s tistimi najboljšimi).
Sam nimam upliva na podeljevanje pokalov v Lescah in ga v bodoče tudi nočem imet.

Zmeraj ko izražam svoje mnenje, poskušam obrazložiti zakaj tako mislim in poskušam druge prepričat, da me razumejo zakaj tako mislim. Nikoli pa nisem in ne bom nekoga prepreičeval na spremeni svoje mnjenje.
V tem kontekstu je zgolj naključje, da sem član VWHKS in pomagam pri organizaciji srečanja v Lescah, ampak v nobene primeru ne izražam mnenje kluba, teveč svoje osebno. Ne zdi pa se mi poštena "grožnja", da bo na račun mojega razmišljanja nekdo ne bo prišel na srečanje, ker se počuti užaljenega.

Če sem koga s svojim razmišljanjem užali, se mu globoko opravičujem, ker to ni bil moj namen!

Za moje pojme to ni off topic (ker se pogovarjamo o srečanju), ampak vseeno s tem jaz zaključujem to temo, ker sem se tudi sam (tako kot že mnogo pred mano) na tem forumu opekel, ker sem izražal svoje mnenje, ki ni bilo vsem po godu...
Slika
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Anton... kar se pa tiče tvoje organizacije... SVAKA TI ČAST! Malo je takih, ki se resnično tako potrudijo, da pripeljejo tako število na srčanje! to-,
Slika
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Da ne bo kdo kaj mislil, da sem komu kaj zameril, vsak ima pravico napisat svoje mnenje.

P.S. Preklicujem moj zadnji neumesten komentar. sm18.gif

NAJ živijo VW T3 pa da jih bo na 20 srečanju čim več, da porušimo letošnji rekord.

Hočemo zmago. sm35.gif sm35.gif sm35.gif Hočemo zmago. sm35.gif sm35.gif sm35.gif
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Da ne bo kdo kaj mislil, da sem komu kaj zameril, vsak ima pravico napisat svoje mnenje.

P.S. Preklicujem moj zadnji neumesten komentar. sm18.gif

NAJ živijo VW T3 pa da jih bo na 20 srečanju čim več, da porušimo letošnji rekord.

Hočemo zmago. sm35.gif sm35.gif sm35.gif Hočemo zmago. sm35.gif sm35.gif sm35.gif
[smilie=plosk.gif] [smilie=plosk.gif] [smilie=plosk.gif] [smilie=plosk.gif] [smilie=plosk.gif]
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor