20. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 18.-21.8.2011

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Slika
Slika
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Do srečanja v Lescah je ostalo še 50 dni, zato je čas, da malo odpremo knjigo, da si lahko preberete in malo zvagate dogajanja na srečanju. Novo je to, da bomo povečali kapacitete tušev, saj bo letos na prireditvenem prostoru na voljo kontejner s šestimi ali celo z desetimi dodatnimi tuši. V četrtek bodo za večerjo na voljo kar trije odojki, kar bo nedvomno dovolj, bodo pa za vsak slučaj na preži čakale tudi kokoške. V petek, soboto in nedeljo bodo spet polpenzioni, za večerjo bosta kot vedno na izbiro dva menuja - eden na žlico, drugi pa šnicl ali riba. Zajtrki normalno ponovno samopostrežni, zato je tudi jasno, da štartnino, seveda nižjo, kot vozniki, plačajo tudi sovozniki, ki prejmejo vse isto, kot voznik, razen številke, seveda! Pomeni - majico, darilca sponzorjev in bone za hrano za vseh 7 ( SEDEM ) obrokov hrane. Doplačil za camp, elektriko, tuše... seveda ni!
V petek ali soboto je predviden izlet v čarobni blejski vintgar, v soboto se bo iz vozil vseh udeležencev postavil ogromen znak VW, ki bo fotografiran tudi iz aviona in fotografije bodo kasneje na voljo vsem voznikom, kako drugače, kot pa v obliki darila organizatorja, torej gratis!
Prireditvi bomo dodali tudi kanček dobrodelnosti, zato že sedaj pozivamo vse udeležence, da donirajo igrače, družabne igre, plišaste živali in podobno, kar bomo kasneje predali v dom Malči Beličeve ter na ta način skušali vsaj malo razvedrit obraze ubogih otrok.
Ponovno se bo igral nogomet v milnici, odvijal se bo bogat srečelov, živa glasba bo v četrtek, petek in soboto- od rocka pa do -hm, saj veste, v petek pa poslastica za ljubitelje rockabilly muzike s skupino Eightbomb.
Še kaj bi se našlo, bomo že še napisali. Aja, vsa pijača ostaja še vedno po revolucionarni ceni 1 EURO, ja, tudi veliki točeni pir, ki na ta način postaja pri nas v bistvu cenejši kot v trgovini. Pa borovničke so tudi že na hladnem :lol:
Pa še to! Intenzivno se dela tudi na dvigu nivoja že itak zelo kvalitetnega voznega parka udeležencev, saj se bo skoraj zagotovo pojavil na srečanju, seveda prvič v Sloveniji sploh, tudi legendarni VW Fridolin, pa še kaj odličnega se bo našlo, dogovori so še v teku!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
davor (Žuža)
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 79
Pridružen: Petek 5.12.2008 22:24:29

Odgovor Napisal/-a davor (Žuža) »

Ata Krebs napisal/-a:Do srečanja v Lescah je ostalo še 50 dni, zato je čas, da malo odpremo knjigo, da si lahko preberete in malo zvagate dogajanja na srečanju. Novo je to, da bomo povečali kapacitete tušev, saj bo letos na prireditvenem prostoru na voljo kontejner s šestimi ali celo z desetimi dodatnimi tuši. V četrtek bodo za večerjo na voljo kar trije odojki, kar bo nedvomno dovolj, bodo pa za vsak slučaj na preži čakale tudi kokoške. V petek, soboto in nedeljo bodo spet polpenzioni, za večerjo bosta kot vedno na izbiro dva menuja - eden na žlico, drugi pa šnicl ali riba. Zajtrki normalno ponovno samopostrežni, zato je tudi jasno, da štartnino, seveda nižjo, kot vozniki, plačajo tudi sovozniki, ki prejmejo vse isto, kot voznik, razen številke, seveda! Pomeni - majico, darilca sponzorjev in bone za hrano za vseh 7 ( SEDEM ) obrokov hrane. Doplačil za camp, elektriko, tuše... seveda ni!
V petek ali soboto je predviden izlet v čarobni blejski vintgar, v soboto se bo iz vozil vseh udeležencev postavil ogromen znak VW, ki bo fotografiran tudi iz aviona in fotografije bodo kasneje na voljo vsem voznikom, kako drugače, kot pa v obliki darila organizatorja, torej gratis!
Prireditvi bomo dodali tudi kanček dobrodelnosti, zato že sedaj pozivamo vse udeležence, da donirajo igrače, družabne igre, plišaste živali in podobno, kar bomo kasneje predali v dom Malči Beličeve ter na ta način skušali vsaj malo razvedrit obraze ubogih otrok.
Ponovno se bo igral nogomet v milnici, odvijal se bo bogat srečelov, živa glasba bo v četrtek, petek in soboto- od rocka pa do -hm, saj veste, v petek pa poslastica za ljubitelje rockabilly muzike s skupino Eightbomb.
Še kaj bi se našlo, bomo že še napisali. Aja, vsa pijača ostaja še vedno po revolucionarni ceni 1 EURO, ja, tudi veliki točeni pir, ki na ta način postaja pri nas v bistvu cenejši kot v trgovini. Pa borovničke so tudi že na hladnem :lol:
Pa še to! Intenzivno se dela tudi na dvigu nivoja že itak zelo kvalitetnega voznega parka udeležencev, saj se bo skoraj zagotovo pojavil na srečanju, seveda prvič v Sloveniji sploh, tudi legendarni VW Fridolin, pa še kaj odličnega se bo našlo, dogovori so še v teku!


rztm3.gif
Ružo moja crvena,'al si plava ko zelena trava
Buc
Član VWHKS
Prispevkov: 20
Pridružen: Ponedeljek 18.8.2008 9:54:27

Odgovor Napisal/-a Buc »

Slika

http://s203.photobucket.com/albums/aa26 ... 4603-1.jpg

TujecWagen isproban u Podzemlju. Trenutno u manjem remontu i odbrojavanju dana do Bleda. :D Pozdrav svima od Tujec familije! 8)
French kljuka look Sparkaefer - погреши човек
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Jaz sem že začel nabirati za otroke iz doma Malči Beličeve. Pa vi?

Slika
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

bled

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

Srečanje se bliskovito približuje,moj motor pa se rihta s pomočjo prijatelja in upam,da drug teden zalavfamo motor,ki sem ga nabavil :roll:
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Mesec srečanja je že pravi samo še datum treba počakat. Tudi letos ne bom mogel popolnoma vnovčit kotizacije pridem šele v petek pozno popoldan.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Mesec srečanja je že pravi samo še datum treba počakat. Tudi letos ne bom mogel popolnoma vnovčit kotizacije pridem šele v petek pozno popoldan.
Kotizacijo boš več kot vnovčil, saj se s plačilom štartnine pokriješ od petka zvečer pa do nedelje popoldan. Ostali stroški, ki nastanejo prej, gredo na račun našega kluba - sicer pa to itak sam dobro veš, si dovolj dolgo organiziral srečanja. Da pa bi nabijali štartnino nekam v višave, pa enostavno ne želimo, bomo že kako. Da boste le udeleženci zadovoljni, pa bomo zadovoljni tudi mi :D
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

Bled

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

Še malo,bo treba pohitet,srečanje se bliža.SITNO 11- [smilie=cool.gif]
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:
Anton aus napisal/-a:Mesec srečanja je že pravi samo še datum treba počakat. Tudi letos ne bom mogel popolnoma vnovčit kotizacije pridem šele v petek pozno popoldan.
Kotizacijo boš več kot vnovčil, saj se s plačilom štartnine pokriješ od petka zvečer pa do nedelje popoldan. Ostali stroški, ki nastanejo prej, gredo na račun našega kluba - sicer pa to itak sam dobro veš, si dovolj dolgo organiziral srečanja. Da pa bi nabijali štartnino nekam v višave, pa enostavno ne želimo, bomo že kako. Da boste le udeleženci zadovoljni, pa bomo zadovoljni tudi mi :D
Ata po tolikih letih bi mi že pripadalo, da malo živim na vaše nepokrite stroške. :lol: :lol: :lol: sm35.gif sm35.gif sm35.gif
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
anchy
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 640
Pridružen: Četrtek 9.8.2007 10:12:54
Kraj: mengeš

Odgovor Napisal/-a anchy »

LET'S BUG TOGETHER FOR CHILDREN! / ZAHROŠČAJMO SKUPAJ ZA OTROKE!

ZAHROŠČAJMO SKUPAJ ZA OTROKE!

Prosimo Vas donirajte igrače. Če imate skupinske igre, plišaste ali katerekoli igrače, jih prinesite na Let's Bug Together #20. Mi jih bomo dali naprej otrokom Mladinskega doma Malči Beličeve. Oni jih potrebujejo bolj kot mi!


LET'S BUG TOGETHER FOR CHILDREN!

Please donate toys. If you have group games, stuffed or any other toys, please bring them to Let's Bug Together #20. We will pass them on to children Mladinski dom Malči Beličeve. They need them more than we do
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Za točno tjedan dana se vidimo! Jedva čekam se utaborit i ne micat se do ponedeljka nikam iz kampa!Samo pravac šank-wc-šank! :twisted:
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Zen napisal/-a:Za točno tjedan dana se vidimo! Jedva čekam se utaborit i ne micat se do ponedeljka nikam iz kampa!Samo pravac šank-wc-šank! :twisted:
Zen pa tebe čeka težak vikend. :lol: :lol: :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Oddaj odgovor